מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

איך לבחור חברת ניקיון איכותית?

שמירה על ניקיון הבית, הבניין או המשרד הינה חיונית לבעלי הנכס. שמירה על הניקיון תמנע החלקות ואסונות שונים, תשמור מפני הגעה של מזיקים ותסייע בשמירה על חלל נקי ונעים למחיה, מגורים, עבודה ושהייה. ניקיון שוטף ימנע הצטברות של אבק, עובש וחיידקים נוספים, יסייע בהענקת רושם טוב יותר לאורחים במקום ובאופן כללי יעניק לכם הרגשה טובה יותר. בהתאם לסוג שירותי הניקיון שאתם צריכים כדאי יהיה להזמין חברת ניקיון מקצועית ואיכותית שתוכל לעמוד בסטנדרטים שלכם. בוסט קלין תשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר, אך אם תרצו לבחון אופציות נוספות הינה כמה דברים שאתם רוצים לקחת בחשבון.

פרמטרים חשובים לבחינת חברת ניקיון:

  • שירותי ניקיון – ראשית אתם רוצים לבדוק אילו שירותי ניקיון החברה מספקת. האם היא מספקת רק שירותי ניקיון דירות או יכולה לספק לכם שירותי ניקיון גם לעסק, למשרד או שירותי ניקיון ותחזוקה לבניינים ולא רק לדירות פרטיות. 
  • זמינות – בדקו שהחברה זמינה בתדירות ובזמן שאתם צריכים אותה. לדוגמה: ייתכן ותצטרכו את החברה לפני חג הפסח או חגים אחרים וייתכן ותרצו שירותי ניקיון אחת לשבוע. 
  • סוגי ניקיון מיוחדים – ודאו האם החברה מספקת גם שירותי ניקיון שטיחים, ניקיון הכולל עבודה בגובה (דורש אישור עבודה בגובה), ניקיון ספות, ניקיון חלונות ועוד. כל אחד מאלה עשוי להיות שירות נוסף של חברת הניקיון שלא כל חברה מספקת ולכן אם זה חשוב לכם במסגרת שירותי הניקיון שאתם צריכים ודאו שהחברה מספקת זאת.
  • ביטוח ותנאי העסקה – בדקו האם החברה מעסיקה עובדים כחוק ומעניקה לכם את כל הזכויות הסוציאליות כחוק במדינת ישראל. כאמור יש חברות ניקיון המעסיקות עובדים זרים בצורה לא חוקית או בתתי תנאים, שכן מלבד הנושא החוקי זה גם עשוי לפגוע במוראל של העובדים שעשויים לעגל פינות במקרה הטוב או לחפש מה לגנוב במקרה הפחות טוב. כמו כן ודאו שיש לחברה ביטוח צד ג' על עובדיה כדי שלא תחטפו תביעה במקרה של פציעת עובד במהלך עבודת הניקיון אצלכם.
  • המלצות – בדקו את הפידבקים וההמלצות על החברה. שם טוב מבשר טובות על שירותי החברה והאופן שבו היא מתנהלת עם לקוחותיה.
  • שירותי פוליש – האם חברה מספקת שירותי פוליש? האם מדובר בשירותים מיוחדים כמו פוליש לרצפת טרצו או סוג ריצוף ספציפי אחר? או שהחברה יודעת להתאים את סוג הפוליש לסוג הריצוף ולהתמודד עם כל סיטואציה?

לסיכום; בחירה בחברת הניקיון הנכונה תעניק לכם את האפשרות ליהנות משירותי ניקיון מקצועיים ואיכותיים לאורך זמן, לשמור על הבית שלכם נקי ולהימנע מהגעה של מזיקים שונים. חברת בוסט קלין מתמחה בשירותי ניקיון דירות חדשות, ניקיון דירות שוטף ושירותי פוליש. נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר במחיר אטרקטיבי במיוחד. צרו קשר באתר או בטלפון להזמנת השירות.

5/5 - (3 votes)
איך לבחור חברת ניקיון איכותית?
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים