מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

איך לשמור על משרדים נקיים לאורך זמן

המשרד הוא לב ליבו של העסק שלכם. בהתאם לגודל החברה ייתכן יהיו כמה עובדים בודדים במשרד או כמה עשרות עובדים ויותר. ככל שיש יותר אנשים במשרד כך הסבירות ללכלוך, היווצרות של חיידקים וצבירת פסולת עולה. לכן גם החשיבות לשכירת חברת ניקיון שתספק לכם שירותי ניקיון שוטפים ותסייע לשמור על המשרד שלכם נקי לאורך זמן. אנו בחברת בוסט קלין נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

מדוע חשוב לשמור על המשרד נקי?

לשמירה על משרד נקי יש משמעות נרחבת על האופן שבו אתם פועלים ונראים כעסק, על הרושם הראשוני שתעשו על האורחים והלקוחות שלכם שיגיעו אליכם וכמובן בשמירה על הבריאות והרווחה של העובדים שלכם. סביבת עבודה נקייה, היגיינית  ונעימה הינה חיונית לשמירה על שביעות רצון העובדים והרצון שלכם להמשיך לעבוד במקום עבודה שאכפת לו. 

איך נשמור על המשרד נקי לאורך זמן?

  • ניקיון באופן תדיר – ראשית הבסיס יהיה לבצע ניקיון באופן תדיר במשרד. בין אם על ידי חברת ניקיון ובין אם באופן עצמאי – תרצו לנקות את המשרד מדי יום, יומיים או מדי שבוע (תלוי ברמת הפעילות במשרד, רמת ייצור האשפה וכמות האנשים בו). דאגו לשמור על המשרד נקי ולמנוע הצטברות של חיידקים, הפחתת הסיכון להחלקות ושמירה על שביעות רצון העובדים במתחם.
  • פוליש/ניקוי שטיחים תקופתי – ניקיון סיזיפי של הריצוף במשרד עשוי לתרום לחידוש מראה הרצפה, ניקיון הלכלוך והחיידקים והענקת מראה נהדר שיעשה רושם ראשוני על האורחים במשרד. במידה ומדובר ברצפה הכוללת ריצוף תוכלו לשכור שירותי פוליש לרצפת טרצו או לפי סוג הריצוף שיש לכם במשרד. במידה ומדובר בשטיח מקיר לקיר תוכלו להזמין שירותי ניקיון שטיחים מקצועי.
  • העלאת המודעות בקרב העובדים – על ידי הקניית ערכים, חינוך נכון לעובדים ותקנות ברורות לגבי שמירה על הניקיון במקום העבודה תוכלו לייצר סביבת עבודה נקייה ונעימה יותר עבורם כולם. 
  • התקנת מתקנים מסייעים – כדאי יהיה להתקין ברחבי המשרד מתקנים רלוונטיים כמו מתקן לסבון ידיים באזור שטיפת הידיים, פחים חכמים לניהול סטרילי ונוח יותר ל האשפה, לדאוג שתמיד יהיה נייר וסבון בחדר השירותים ובמטבח ועוד.

לבד או עם חברת ניקיון?

בדומה להתלבטות הדומה בשירותי ניקיון דירות גם בניקיון משרדים יש התלבטות בין אם לבצע את הניקיון לבד או דרך חברת ניקיון מקצועית. ובכן זה תלוי בתקציב שלכם, באופי הפעילות במשרד שלכם, בכמות העובדים והאנשים במשרד ועוד. בדרך כלל יהיה עדיף לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית שתתאים את שירותי הניקיון לצרכים ולתקציב שלכם ולכמות הפעמים בשבוע שתצטרכו את שירותי הניקיון. בדקו היטב עם מי אתם עובדים ואת ההמלצות אודות החברה וסוגי השירותים שהיא מספקת על מנת להיות רגועים ששכרתם אנשי מקצוע מנוסים המכירים היטב את העבודה.

אנא דרגו את המידע
איך לשמור על משרדים נקיים לאורך זמן?
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים