מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

ההבדלים בין ניקיון עצמאי לבין שירותי חברת ניקיון

על הניקיון חשוב לשמור, בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו, דירה שכורה או אפילו משרד או בית עסק כלשהו. לעתים רבות נמצא את עצמנו מבצעים את הניקיון לבד או מבצעים מהדיירים או המשתמשים במקום לעזור לנו ולקחת חלק בניקיון המקום, ולעתים נרצה להזמין חברת ניקיון מקצועית שתספק את העבודה על הצד הטוב ביותר. אז מה ההבדל בין ניקיון עצמאי לבין שירותיה של חברת ניקיון?

#1 – איכות הניקיון – עד כמה היא מושפעת ממי שמנקה?

כמובן שמושפעת. אם אתם ממש אוהבים ניקיון ואוהבים לנקות סביר להניח שאיכות הניקיון שלכם תהיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מכירים אנשים שהם כל כך יסודיים בניקיון שהם מבצעים שאפילו חברת ניקיון מקצועית ומנוסה לא עומדת בסטנדרטים שלהם. לעומת זאת, אם הניקיון שלכם הוא סטנדרטי או שאין לכם כוח, זמן או יכולת לנקות תצטרכו לשכור חברת ניקיון שתבצע את העבודה עבורכם. במקרה כזה תרצו לוודא שהמנקים מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר, ללא עיגול פינות ושהדירה נשארת נקייה וריחנית עם סיום העבודה.

#2 – שירותי ניקיון מיוחדים:

ישנם שירותים מיוחדים שתוכלו לקבל מחברת ניקיון שלא תוכלו לבצע לבד. לדוגמה: שירותי פוליש לרצפה. שירותים אלה תורמים לניקיון יסודי ואיכותי של הרצפה ואפילו מעניקים לה את המראה המבריק והחדיש כמעט כמו שהיה לה בהתחלה שרק קניתם את הריצוף. פוליש אחרי שיפוץ או כל פוליש אחר לרצפה מצריך שימוש במכשור מיוחד וכמובן בהתאמה לסוג הריצוף ברצפה שלכם. ישנם סוגי פוליש שונים המתאימים לסוגי מרצפות ומשטחים שונים ואם לא יתאימו להם הם יכולים להרוס את הרצפה שלכם. 

#3 – היקף העבודה:

בתים גדולים או כאלה המצריכים ניקיון מסיבי יותר בזמנים מסוימים (למשל בניקיון לפני פסח או ניקיון דירות לאחר שיפוץ) מצריך כוח אדם גדול יותר. אנשים רבים נרתעים מניקיון יסודי של הדירה שלהם כאשר הם נאלצים להתמודד עם פעילות ניקיון מסיבית או ארוכה. במקרה כזה יהיה באמת עדיף לכם להזמין חברת ניקיון ולא להיכנס ליום ניקיון ארוך ומתיש שיפחית משמעותית משביעות הרצון שלכם מהניקיון בסיום העבודה.

#4 – ניקיון יסודי במקרים ספציפיים:

לפני הכניסה לדירה החדשה, לאחר שריפה חלילה, לאחר שיפוץ ובאירועים מיוחדים אחרים ייתכן ותצטרכו לבצע ניקיון יסודי יותר, לעשות שימוש במכשיר פוליש ולבצע גם ניקיון מקיף יותר בחלקים נוספים של הדירה שאתם לא נוגעים בהם בניקיון השבועי או הדו שבועי שלכם. 

לסיכום; ברוב המקרים כדאי יהיה להזמין חברת ניקיון מקצועית לבצע את העבודה. גם אם אתם אוהבים לנקות, לא בהכרח שיהיה לכם את הזמן או הכוח לעשות את זה ולעתים עדיף יהיה לשלם למישהו אחר לבצע העבודה, כמו למשל במקרי ניקיון מיוחדים או כאשר צריך פוליש לרצפה. נשמח לעמוד לשירותכם.

אנא דרגו את המידע
ההבדלים בין ניקיון עצמאי לבין שירותי חברת ניקיון
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים