מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

המדריך המלא לניקוי דירה מוזנחת

שמירה על הניקיון באופן שוטף הוא חיוני לחיים ולבריאות של דיירי הבית, אולם לעתים רבות אנשים נוטים להזניח את הניקיון של הדירה שלהם. זה יכול להיות במגוון מקרים שונים כמו דייר שעזב את הדירה שלכם והשאיר אחריו בלגן, אם אתם אנשים עסוקים במיוחד ואין לכם כוח או זמן לנקות את הדירה והזנחתם אותה לאורך זמן ועוד. ברוב המקרים כדאי יהיה להזמין חברת ניקיון מקצועית שתספק לכם שירות ניקיון מלא כולל פינוי חפצים וציוד מהדירה, פוליש לרצפת טרצו ומגוון שירותים שעשויים להידרש לכם במסגרת הניקיון הסיזיפי והשוטף של הדירה.

מי צריך שירותי ניקיון לדירה מוזנחת? 

אנשים רבים עשויים להזדקק לשירותי ניקיון דירות מוזנחות. אלו יכולים להיות:

  • בעלי דירות שלא בדקו לעתים תכופות את הדירה שהשכירו לדיירים שלא דאגו לנקות אותה ואף גרמו לבלאגן, סירחון וחוסר סדר. 
  • אנשים מאוד עסוקים שאין להם זמן אפילו לנקות את הדירה שלהם פעם בשבוע.
  • אנשים שאינם אוהבים לנקות מטבעם ונוטים לצבור ציוד, בלגן ולכלוך עד שיום אחד הם מתעוררים ומבינים שהם צריכים חברת ניקיון מקצועית שתספק להם את העבודה.
  • ועוד.

מה כולל ניקוי דירה מוזנחת?

להבדיל משירותי ניקיון דירות חדשות שבה הדירה פנויה וניתן להתרכז במלאכת הניקיון, בדירות מוזנחות מתחילים בדרך כלל מפינוי של ציוד שעשוי להפריע בדרך, שצריך לדלל בשל הצטברות של ציוד וריהוט שלא צריכים ועוד. דירה מוזנחת מוגדרת כך כיוון שהדיירים בה לא דאגו לניקיון באופן שוטף ואלה עשויים גם לצבור ציוד רב עד לרמה שבקושי רואים את הרצפה! על כן שירותי ניקיון מסוג זה בדרך כלל משלבים גם פינוי ומיון של ציוד בהתאם להוראות בעל הדירה/הדייר, פינוי אל הזבל החיצוני כולל ריהוט. 

לאחר מכן יהיה צורך לבצע את הניקיון בצורה מקיפה והוא יכלול: טיטוא, שטיפה, פוליש לרצפה לצורך חידוש מראה הריצוף והברקה שלו, ניקיון תריסים, מסילות, חלונות, דלתות ומשקופים פנימיים, ניקיון ארונות הבגדים וארונות המטבח, ניקיון השיש במטבח, ניקיון הכיורים והכלים הסניטריים בכל רחבי הבית ועוד. 

בעזרת שירות מקצועי של חברת בוסט קלין תוכלו לחסוך זמן ומאמץ

בדרך כלל הפתרון הטוב ביותר יהיה להזמין חברת ניקיון מקצועית שתספק לכם את השירות המקיף והטוב ביותר לדירה המוזנחת שלכם. אנו בחברת בוסט קלין מתמחים בשירותי ניקיון דירות כולל פוליש לרצפה וחידוש מראה המרצפות.

בשלב הראשון כדאי יהיה להעריך את היקף העבודה – יש רמות הזנחה שונות, דירות עם כמות ציוד שונה והיקף עבודה שונה הנדרש במקום. כדאי יהיה לפרט את הכול ולשלוח תמונות של המצב הקיים על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר. 

בשלב הבא יש לבצע מיון וסדר בתכולת הדירה, לפנות כמה שיותר ציוד, פסולת, ריהוט וחפצים שלא צריכים ולאפשר לדירה לקבל צורה. לבסוף יהיה אפשר גם לבצע את הניקיון השוטף לריהוט, לקירות, לרצפה, לכלים, לארונות, לחלונות ועוד.

אנא דרגו את המידע
ניקוי דירה מוזנחת
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים