מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

חברת ניקיון בחולון

בין השירותים היותר נפוצים אלו שירותי הניקיון. אנו צריכים אותם לבתים פרטיים, לבנייני מגורים, למשרדים, לבתי עסק, למפעלים, למרכזים מסחריים, לקניונים ועוד. כמעט בכל מקום תמצאו שהמקום מתוחזק על ידי חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, המספקת שירותיה באופן סדיר לאותו מבנה/דירה. חברת ניקיון בחולון כמו בוסט קלין תוכלו לספק לכם שירותים מקצועיים, הן לפרטיים והן לבתי עסק שונים, באופן שוטף ובתדירות הנדרשת לכם. חברתנו מספקת מגוון שירותי ניקיון מסוגים שונים, עם התמחות בשירותי פוליש בהתאמה לסוג הריצוף. 

ניקיון דירות בחולון באופן שוטף:

אחד השירותים היותר נפוצים בענף הניקיון הוא ניקיון דירה שכורה או דירה בבעלות. השירות הניתן הוא לניקיון סדיר אחת לתקופה מסוימת בהתאם לצרכי הלקוח. לדוגמה: שירותי ניקיון אחת לשבוע או אחת לשבועיים. ישנו גם שירות ניקיון לפני חגים ואירועים מיוחדים כמו ניקיון לפני פסח או כל חג אחר בהתאם לאירוח המשפחה והאנשים הקרובים. שירות זה כולל לרוב ניקיון של הרצפה עם טיטוא ושטיפה, ניקיון של התריסים והמסילות וניקיון השיש והכלים הסניטריים, פינוי אשפה וניקיון אבק מהריהוט. לשירותים מיוחדים נוספים של פוליש, ניקיון ספות או ניקיון שטיחים עם מכשור מיוחד יש לסכם על כך מראש מול חברת הניקיון.

שירותי ניקיון נפוצים של חברת ניקיון בחולון:

 

סוג השירות: תיאור השירות:
ניקיון בתים פרטיים שירותי ניקיון בתים פרטיים דומה למעשה לשירות שדיברנו עליו בפסקה הקודמת. ניקיון תדיר את הבית אחת לתקופה מסוימת או בהזמנה חד פעמית של השירות כאשר בדרך כלל הניקיון יהיה כולל את אזור המטבח, השירותים והסלון בעיקר הנחשבים לחדרים המרכזיים בבית. 
ניקיון משרדים שירותים נפוצים נוספים הם שירותי ניקיון משרדים. אלה חיוניים לשמירה על משרד נקי, נעים ומבושם הן לרווחת העובדים והן עבור הלקוחות המבקרים במשרד. אין תחליף לרושם ראשוני ולכן שמירה על משרד נקי ונעים לשהייה יסייע לכם להעניק רושם ראשוני טוב יותר ללקוחותיכם. כמו כן תוכלו לספק לעובדים שלכם סביבת עבודה טובה ונעימה יותר, מה שיתרום לשביעות רצון העובדים ממקום העבודה שלהם, יגרום להם לרצות לשמור על מקום העבודה ולכן יבצעו את העבודה בצורה טובה יותר.
ניקיון לאחר שריפה ניקיון לאחר שריפה הינו שירות ניקיון מיוחד שלעתים כולל גם עבודות שיפוץ קטנות, בעיקר מילוי סדקים בקירות וניקיון מיוחד לקירות ולאריחים קרמיים שנפגעו מהשריפה. כמו כן במקרה של שריפה יש הצורך לטפל בריח הפיח הנוראי הנשאר לאחר מכן. אותו ריח חזק נדבק לקירות לריהוט וקשה מאוד להיפתר ממנו ולכן צריך להזמין את שירותיה של חברת ניקיון מנוסה ומקצועית שתבצע את העבודה.
ניקיון לאחר שיפוץ גם לאחר שיפוץ הנכס או חלק ממנו עשויים להישאר חלקיקי בטון, אבק, לכלוך, כתמי צבע, כתמי שמן ולכלוך נוסף, הן על הקירות והרצפה, על הפאנלים וכמובן גם בתוך המסילות של התריסים והחלונות. יש הצורך לבצע ניקיון יסודי על מנת להיפתר מכל זכר הקשור לניקיון הדירה לאחר השיפוץ. 
ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה גם לפני הכניסה לדירה חדשה כדאי יהיה לבצע ניקיון יסודי של הדירה עם חברת ניקיון. הסיבה לכך היא שמדובר בזמן הטוב ביותר לנקות היטב את הדירה, השיש, הכלים הסניטריים, הארונות, החלונות, המסילות, הדלתות, המשקופים, התקרה והרצפה – לפני הכנסת הריהוט והציוד שלכם לדירה החדשה.
שירותי פוליש לרצפה במידה ותרצו לחדש את מראה הרצפה שלכם תוכלו לבצע פוליש לרצפה הנעשה באמצעות מכשיר מיוחד וחומר ניקיון איכותי. כמובן חשוב להתאים את סוג הפוליש לסוג הריצוף.

איך לבחור חברת ניקיון מקצועית?

ראשית אתם רוצים לבדוק שהחברה יכולה לספק לכם את סוג השירות הנדרש לכם. לדוגמה: חברה המתמחה בשירותי ניקיון דירות לאו דווקא מכירה בסוג הניקיון ואופי השירות הנדרש במשרד או בית עסק במהלך שעות הפעילות שלו. בדקו את ההמלצות והפידבקים אודות החברה ברשתות החברתיות, בגוגל ביזנס ובאתר החברה. לבסוף קחו הצעת מחיר ובדקו מה היא כוללת והאם היא תואמת את הציפיות שלכם.

אנא דרגו את המידע
חברת ניקיון בחולון
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים