מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

חברת ניקיון ביבנה

הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. צריך לשמור על הבית נקי, על המשרד, על בית העסק ועוד. בהתייחס לצורך בניקיון הדירה שלנו באופן שוטף, נדבר על הצורך בהזמנת חברת ניקיון ביבנה (במידה ואתם גרים באזור כמובן) כמו חברת בוסט קלין למשל, שתוכל לספק לכם שירותי ניקיון דירות ברמה הגבוהה ביותר, מבלי לעגל פינות ובכל עת. חברתנו גם מספקת שירותי פוליש ושירותי ניקיון מיוחדים כמו ניקיון לאחר שריפה, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

אילו שירותי ניקיון מסופקים על ידי חברתנו?

סוג השירות: אופי השירות: מתי כדאי להזמין?
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר השיפוץ של הבית או חלק ממנו יהיו שבבים רבים על הרצפה, אבק, לכלוך, שאריות בטון, שאריות וכתמי צבע, שמן ולכלוך נוסף. זאת מבלי להזכיר אפילו את הריח שנותר מעבודות השיפוץ. ניקיון דירות איכותי לאחר השיפוץ יהיה ניקיון סיזיפי של החדר המשופץ ואף מעבר לכך, כדי לוודא שהמקום יהיה מוכן לחזרה למגורים/שימוש, ריחני מבישום חומרי הניקיון האיכותיים וכמובן ללא שאריות צבע וחומרי בניה.  לדירה שעברה שיפוץ מלא או חלקי.
ניקיון דירה חדשה מקבלן גם לדירה חדשה מקבלן עשויות להיות תקלות שונות כמו שאריות מהבניה, שאריות צבע וריח של חדש בשילוב ריח הבניה. על אף שהקבלן צריך להגיש לכם מפתח לדירה נקיה, לעתים רבות הניקיון המתבצע על ידי חברת ניקיון מטעם הקבלן יהיה פחות סיזיפי מאשר חברת ניקיון מטעמכם.  לפני הכניסה לדירה החדשה. עדיף לפני העברת הריהוט.
ניקיון דירות לאחר שריפה שריפה היא לא דבר נעים ואף אחד לא מייחל לזה. הדבר הראשון החשוב ביותר הוא כמובן חיי אדם. בהנחה שכולם בסדר כמובן הדבר החשוב הבא יהיה להחזיר את הבית לקדמותו. שריפה עשויה לגרור אחריה גם ריח חזק של פיח שלא יעבור ללא הניקיון המתאים. שירותי הניקיון של הדירה אחרי שריפה יכולים לכלול גם מילוי סדקים ותיקון קירות ותקרה, צביעה ושיפוץ.  לאחר שריפה.
ניקיון לפני החגים אנשים רבים מנצלים את החגים הנפלאים שלנו כדי לארח את יקיריהם לארוחות משפחתיות ומפגשים משפחתיים בהם יכולים בני המשפחה ליהנות אחד מהשני. ניקיון הדירה לפני החגים עשוי להיות משמעותי וחשוב כדי לארח את המשפחה והמכרים ביתר נוחות. ניקיון זה יהיה ניקיון סיזיפי ומלא של הבית ויכלול קירות, חלונות, רצפה, כלים סניטריים, פינת האוכל, הסלון ועוד. לפני חגים משמעותיים בהם נהוג לארח אנשים כמו ראש השנה, פסח ועוד.
ניקיון שוטף לדירה זהו ניקיון סיזיפי המתבצע אחת לתקופה בביתכם, בהתאם לתדירות הרצויה לכם כדי לשמור על הניקיון השוטף בבית ורווחת הדיירים בו. בתדירות הרצויה לכם. יכול להיות אחת לשבוע, שבועיים או חודש.
פוליש לחידוש הרצפה
שירותי פוליש נועדו כדי לחדש רצפה ישנה או כאשר רוצים להשקיע אקסטרה בניקיון הדירה. חשוב יהיה לבצע את הניקיון בצורה מקצועית שכן לא כל פוליש מתאים לכל סוג ריצוף. פוליש לרצפת טרצו צריך להתאים לסוג הריצוף הזה אחרת הוא יגרום לנזק לרצפה יותר מאשר תועלת.
כאשר רוצים לחדש את הרצפה.

בחירת חברת הניקיון הטובה ביותר עבורכם:

כמובן שבסופו של דבר איכות הניקיון בשטח תהיה תלויה באנשי המקצוע שאתם עובדים עמם. אנו בחברת בוסט קלין מעניקים שירותי ניקיון דירות ממגוון סוגים וסיטואציות שונות, דואגים להכשיר היטב את העובדים שלנו בטכניקות ניקיון חדשניות ולצייד אותם בחומרי ניקיון איכותיים במיוחד. כמו כן אנו מספקים שירותי ניקיון מיוחדים כמו ניקיון דירות לאחר שריפה, שיפוץ או חגים. בין שירותינו ניתן להזמין גם שירותי פוליש מיוחדים עם התאמה לסוג המשטח ברצפה שלכם. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

אנא דרגו את המידע
חברת ניקיון ביבנה
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים