מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

טיפים לבחירת חברת ניקיון

בחירת חברת הניקיון המתאימה לצרכים שלכם הינה חיונית לשמירה על סביבה נקייה ובריאה בבית ועל רווחת בני הבית. בכתבה זו נסקור כמה טיפים חשובים לבחירת חברת ניקיון מקצועית, כאשר אם תרצו כמובן תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון לקבלת הצעת מחיר לשירותי ניקיון בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

השלבים בבחירת חברת ניקיון:

 • הגדירו את הצרכים שלכם – התחילו באפיון צרכי הניקוי הספציפיים שלכם. קבעו את היקף עבודת הניקיון הנדרשת במקום, תדירות השירות וכל הדרישות המיוחדות, כגון מוצרים ידידותיים לסביבה או אזורים ספציפיים להתמקד בהם.
 • מחקר והמלצות – חפשו המלצות מחברים, משפחה או קולגות שהשתמשו בשירותי הניקיון של החברה. למשל, אם תחפשו אודות שירותי ניקיון בתים פרטיים באתר שלנו בבוסט קלין תמצאו המלצות רבות מלקוחותינו.
 • בדקו ביטוח ורישוי – יש לוודא שחברת הניקיון מורשית ומבוטחת. זה מספק הגנה גם לכם וגם לצוות הניקיון במקרה של תאונות או נזקים במהלך העבודה בשטח.
 • שאלו על השירותים של החברה – שאלו על מגוון השירותים שהחברה מספקת. חברות ניקיון מסוימות מציעות שירותים מיוחדים כמו ניקוי עמוק, ניקוי שטיחים, שטיפת חלונות או ניקוי דירות לאחר שיפוץ
 • הבטחת איכות – בדקו לגבי נוהלי הבטחת האיכות של החברה. האם יש להם מערכת לבדיקת עבודתם כדי להבטיח תוצאות עקביות ואיכותיות אצל כלל הלקוחות?
 • בדיקות רקע והדרכה – שאלו על תהליכי הגיוס וההכשרה של עובדי החברה. ודאו שצוות הניקיון שלהם עבר בדיקות רקע וקיבל הכשרה מתאימה בטכניקות ניקוי ופרוטוקולי בטיחות. בכל זאת, מדובר בבית שלכם ובמשפחה שלכם.
 • אפשרויות ניקיון ירוקות – אם נושא החשיבות לסביבה הינו משמעותי עבורכם, שאלו האם החברה מציעה פתרונות ניקוי ירוקים ומשתמשת במוצרים ידידותיים לסביבה. זה חיוני במיוחד עבור אלה עם אלרגיות או רגישויות.
 • חוזים ותמחור – בדקו את נושא מחיר השירות של החברה. ממה הוא מורכב? מה השירות שאתם הולכים לקבל בפועל? האם יש הסכם חתום או שמדובר בשירות חד פעמי שתשלמו בסיום העבודה? למשל במקרה של ניקיון דירות חדשות תצטרכו לאפיין היטב את גודל הדירה, האם אין תכולה או ריהוט בתוך הבית במהלך שירותי הניקיון ועוד.
 • תקשורת ונגישות – תקשורת יעילה היא המפתח. בחרו בחברת ניקיון אשר נענית לפניות שלכם ומספקת ערוץ תקשורת זמין ובטוח לפנות אליו במידת הצורך.
 • המלצות – אל תהססו לבקש המלצות מחברת הניקיון. צרו קשר עם לקוחות קודמים או נוכחיים כדי לברר על חוויותיהם ואיכות השירות שניתן להם.
 • זמינות – בדקו שהחברה זמינה במועד הניקיון הנדרש לכם. יהיו תקופות עמוסות יותר לאורך השנה ולכן כדאי יהיה לבדוק זאת מראש ככל שניתן.

לסיכום; אתם לא רוצים להקל בבחירת חברת הניקיון לבית שלכם. מדובר בסביבה הפרטית שלכם ושל בני המשפחה שלכם. לכן אתם רוצים לוודא שאתם זוכים לקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר שניתן לקבל. 

אנא דרגו את המידע
טיפים לבחירת חברת ניקיון
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים