מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

טיפים לניקיון אפקטיבי שיחסוך לכם זמן יקר

שמירה על הניקיון של הדירה שלכם הינה חיונית לשמירה על הבריאות שלכם ושל בני הבית ולתחושת רווח נעימה בבית. כמובן שעבודת הניקיון דורשת מאיתנו זמן רב, לעתים מעבר ליכולת שלנו להשקיע אותו ולכן לעתים הפתרון הטוב ביותר הוא פשוט להזמין חברת ניקיון לביצוע העבודה. אנו בחברת בוסט קלין נשמח לעמוד לשירותכם עם שירותי ניקיון מקצועיים ואיכותיים. במידה ותחליטו לבצע את הניקיון בעצמכם או אם בכל זאת תחליטו להזמין חברת ניקיון – הינה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם בניקיון אפקטיבי יותר שיחסוך לכם זמן יקר.

#1 – נקו את הבית לעתים קרובות יותר:

אנו לא מתכוונים לניקיון יסודי וארוך אלא לשמירה על הניקיון באופן שוטף. ככל שתלמדו לשמור על הניקיון של הבית באופן שוטף כך מלאת הניקיון השבועית שלכם תהיה פשוטה וקלה יותר. ככל שתפקידו לנקות את הבית מדי שבוע בצורה מקיפה יותר מאשר ביום יום שלכם כך הניקיון החודשי היסודי יותר יהיה פשוט, קל ומהיר יותר. לדוגמה: אם תפנו ותנקו את הכיור מיד כשתסיימו לאכול, לא יצטברו כלים בכיור, לא יהיה ריח רע שיעלה ממנו וככל הנראה גם לא יהיו סימנים של אוכל, כלים ותבלינים על הכיור עצמו שיצריכו שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים כדי להסיר אותם לאחר מכן. 

#2 – נשמרו על סדר ניקיון יעיל יותר:

אחד הטיפים הטובים ביותר שנוכל לתת לכם בנושא ניקיון בתים פרטיים ובכלל הוא כמובן עבודה יעילה יותר. לצורך העניין: אם אתם יודעים שלאחר ניקיון המסילות והחלונות חלק מהלכלוך ייפול על הרצפה אז אין טעם לנקות את הרצפה (גם לא לטאטא אותה) ואחר כך לעשות זאת שוב לאחר ניקיון החלונות. עבדו מלמעלה למטה – נקו קודם את הארונות, התריסים, השיש, הכלים הסניטריים, המשקופים והדלתות ורק לבסוף הגיעו אל הרצפה והפאנלים, השטיחים, המיטה של הכלב/החתול וכו'.

#3 – במידה ויש בעלי חיים – קבלו כמה טיפים חשובים:

במידה ויש לכם חתולים למשל ייתכן ויש לכם ארגז וחול שבו הם עושים את צרכיהם. ודאו שמדובר בחול איכותי שלא נדבק לשערות של החתול ומתפזר לאחר מכן בכל הבית. מומלץ גם לשים ארגז סגור ולא פתוח כדי שהחול לא יצא החוצה ואחר כך יתפזר בכל הבית כשאתם או החתול שלכם תדרכו עליו. דאגו לשאוב את הבית לעתים קרובות משערות שהם עשויים להנשיר ולקלח אותם בהתאם למינון המומלץ כדי לשמור על ריח טוב ברחבי הבית. 

#4 – הזמינו חברת ניקיון

כמובן שהדרך הטובה ביותר לחסוך בזמן הניקיון הוא לשלם למישהו אחר לעשות זאת. כאשר מדובר בחברת ניקיון היא גם תגיע עם כוח האדם הנדרש והמכשור הטכנולוגי וחומרי הניקיון האיכותיים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. ניקיון דירה שכורה או חדשה, דירה בבניין או בית קרקע, חברת ניקיון יכולה לבצע את העבודה בצורה מלאה והטובה ביותר.

אנא דרגו את המידע
טיפים לניקיון אפקטיבי שיחסוך לכם זמן יקר
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים