מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

כיצד לבצע ניקיון יעיל של חצר, גינה ואזורים חיצוניים נוספים?

שמירה על הניקיון היא לא רק של שטח פנים הבית אלא גם של שטח הגינה שלנו, המרפסת, החניה ואזורים חיצוניים נוספים. בין אם אתם מנקים את השטח בעצמכם או שוכרים חברת ניקיון שתבצע את העבודה עבורכם אנו רוצים לחדד מעט את נושא הניקיון החיצוני של הדירה, החשיבות שלו ואיך לבצע אותו בצורה נכונה. 

לפני הכול – מדוע בכלל חשוב לשמור על הניקיון של החצר והאזור החיצוני של הבית?

זה שמדובר בשטח החיצוני לבית לא אומר שלא צריך לדאוג לניקיון שלו. למעשה, אנשים רבים נוטים להזניח את החלק החיצוני של הבית כיוון שהם כבר משקיעים בניקיון הבית (ומהניסיון שלנו מי שמזניח את המרפסת והחצר משקיע רק את המינימום הנדרש בניקיון הבית) אולם מדובר בטעות נפוצה. לכלוך רב יכול להגיע מחוץ לבית פנימה ואנו לא מדברים רק במרפסת של דירה בבניין אלא גם בבתי קרקע בהם יש מרפסת, חצר ולרוב גם חניה פרטית – כל אלו נחשבים לשטחים החיצוניים שחייבים לשמור על הניקיון שלהם באופן שוטף. אחת הסיבות הנפוצות היא שמירה מפני חרקים ומזיקים שונים הנמשכים ללכלוך ובלגן שיש בגינות לא מסודרות. כמו כן, חול ובוץ במרפסת מלוכלכת עשויים למצוא את עצמם בתוך הבית בסופו של דבר. 

שמירה על גינה נקייה:

ככל שהגינה יותר דומה לג'ונגל ופחות מסודרת זה מתכון למשיכת מזיקים, זוחלים וחרקים שונים. חלקם מסוכנים יותר מאחרים ולכן לא מומלץ להגיע לסיטואציה הזו. כמו כן, מלבד גיזום העצים ושמירה על הסדר חשוב יהיה לדאוג לניקיון השוטף. לדוגמה: אם יש עלים שנושרים מהעצים ומכסים את הדשא/השבילים בגינה כדאי יהיה לפנות אותם מפעם לפעם. 

ניקיון המרפסת חשוב גם כן:

אולי לא תצטרכו להזמין פוליש לרצפה במרפסת אבל ללא ספק תרצו לשמור על הרצפה נקייה ובכלל על כל אזור המרפסת. שלא יהיה חול, בוץ, לכלוך, פסולת, שפינת הישיבה תהיה מסודרת, שלא יהיה אפר של סיגריות שעף מתוך המאפרה על הרצפה או שהאוכל ששמתם בקערה של החתולים לא יהיה מפוזר בכל המרפסת. 

לבסוף – דאגו לשמור על החניה נקייה:

אזור החניה עשוי לצבור לכלוך המגיע עם הרכב שלכם, מהאדניות או מחלקים שונים בגינה. כמו כן לרוב זה יהיה אזור הקרוב גם לפח האשפה ולכן חשוב לשים לב שפינוי האשפה מתבצע כראוי וחלק מהזבל לא עף על שטח הבטון בחניה כיוון שקל מאוד להתעלם ממנו. במידה וסיימתם שיפוץ של אזור החניה ייתכן ותצטרכו להזמין שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ רק כדי לנקות את האזור הזה בצורה הטובה ביותר, לסלק פסולת שנותרה מהשיפוץ, לשטוף היטב את אזור החניה והכניסה לבית ולהסיר מכשולים שונים מהדרך.

לפרטים נוספים והצעת מחיר לניקיון החלל החיצוני של ביתכם נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון או באתר.

אנא דרגו את המידע
כיצד לבצע ניקיון יעיל של חצר, גינה, ואזורים חיצוניים נוספים
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים