מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

כיצד לשמור על ניקיון ביתי טוב גם כשיש בבית בעלי חיים?

שמירה על ניקיון הבית הינה חיונית לשמירה על הבריאות של בני הבית וכמובן על תחושת הרווחה בבית שלנו. בסך הכול האדם הממוצע דואג לנקות את הבית שלו פעם בשבוע לערך, כאשר ישנם אנשים המנקים אותו פעם באף פעם ומצד שני כאלה המנקים אותו מדי יום. אם אתם מרגישים אין לכם כוח, זמן או היכולת לבצע את הניקיון בעצמכם כדאי יהיה לשכור חברת ניקיון מקצועית שתבצע את העבודה ותספק לכם שקט בכל הנוגע לשמירה על הבריאות והשימוש הנוח והנעים בביתכם. על אחת כמה וכמה אם יש לכם בעלי חיים בבית.

מגדלים בעל חיים? חשוב לשמור על הניקיון

גידול חיות מחמד בבית הוא דבר מבורך. לרוב יהיה מדובר בכלבים או חתולים, שתוכלו להעניק לכם מחסה, בית חם, משפחה חמה ואוהבת, צעצועים וכמובן מזון ומים. בבית המגדל בעלי חיים יש לרוב גם מיטה או מזרן המשמש כמקום רביצה עבור חיית המחמד (לעתים גם יותר ממיטה אחת), כאשר במרבית המקרים אלה גם קופצים על המיטות ועל הספות בסלון ולעתים מעבר לכך. הפרווה נדבקת, לעתים רבות גם הריח, החיידקים והפשפשים. גם אם אתם שומרים על ניקיונה של חיית המחמד שלכם בקנאות, הרי שחשוב יהיה לדאוג לניקיון באופן שוטף. 

איך נשמור על הניקיון באופן שוטף בבית עם בעלי חיים?

  • כביסות – אנו מכבסים את הבגדים שלנו באופן שוטף אז מדוע שלא נדאג גם לכיבוס הסדינים והמצעים של המיטות והספות לעתים קרובות יותר? אם יש לכם כלבים או חתולים בבית ואין לכם כיסוי ספה לסלון זה הזמן לקנות אחד. 
  • פוליש וניקיון – חברת ניקיון דירות תוכל לספק לכם גם שירותי פוליש לרצפה. שירותים אלה יוכלו לסייע לכם גם בחידוש המראה של הרצפה וניקיונה השוטף משערות ואבק, אך גם תתרום לריח נעים, פריסה של חומרי ניקוי וחיטוי מפני חיידקים, פשפשים ודברים שאינם נראים לעין.
  • ניקיון מתחם הרביצה של חיית המחמד – בין אם מדובר במתקן של חתולים, מזרן, מיטה או שטיח שבו חיית המחמד שלכם נוהגת לרבוץ ולישון חשוב יהיה לנקות אותו לעתים קרובות. מצד אחד חיית המחמד צריכה שהמיטה תהיה עם הריח שלה שתדע שמדובר במקום הרביצה שלה שירגיש לה בנוח להיות בו. מצד שני משטח זה נוטה לצבור חיידקים, שערות, אבק ולעתים גם פשפשים ולכן חשוב יהיה לשמור עליו נקי וסטרילי, לכבס ולנקות את המיטה/המזרן היטב ובין לבין לבצע בו שאיבה.

ניקיון דירה שכורה עם בעלי חיים:

בין אם מדובר על ניקיון דירה שכורה ובין אם מדובר על ניקיון בתים פרטיים משלכם חשוב יהיה לדאוג לניקיון באופן שוטף, בעצמכם או על ידי שכירת חברת ניקיון. במיוחד כאשר יש בעלי חיים בבית הנוטים לצבור חיידקים, פשפשים ושערות המתפזרים בכל רחבי הבית.

אנא דרגו את המידע
כיצד לשמור על ניקיון ביתי טוב גם כשיש בבית בעלי חיים
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים