מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

כך תדעו שחברת הניקיון שחברתם הינה מקצועית 

החלטתם שאתם רוצים שירותי ניקיון לדירה, למשרד או לכל נכס אחר שלכם וכעת התחלתם לבחון את האופציות שעומדות לשירותכם. למזלכם הגעתם למאמר זה שיספק לכם כמה טיפים חשובים בבחירת חברת ניקיון, שמהניסיון שלנו בענף הם חשובים מאוד לטובת תיאום הציפיות בין הצדדים והבטחה שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר לצד שביעות רצון בטוחה יותר של הלקוח. 

ראשית – בדקו את סוגי השירותים שהחברה מספקת ואת הזמינות שלה:

ראשית יהיה עליכם לבדוק את סוגי השירותים שהחברה מספקת. חברה מקצועית בדרך כלל תספק מגוון רחב של שירותים אך תתמקד בקהל יעד אחד או שניים לכל היותר. המיקוד מאפשר לחברה להתמקד באספקת שירותים טובים יותר מבלי להתפזר על מנעד רחב של שירותים וקהלי יעד, שהיא לא יכולה לעמוד בהם. נוציא מהמשוואה הזו כמובן חברות ניקיון ענקיות העובדות בפריסה ארצית ובעלות כוח אדם נרחב, כלים וניסיון כך שהם יכולים לבצע מנעד רחב של שירותי ניקיון לקהלים שונים: ניקיון בניינים, ניקיון משרדים, ניקיון דירות לפני איכלוס, ניקיון בתי עסק ועוד. 

רוצים לבדוק שהחברה מקצועית? הכול מתחיל מהשיחה הראשונה:

במהלך שיחה עם איש מקצוע אתם יכולים להעריך אם הוא מקצועי או לא, אם הוא אמין או חרטטן, אם מה שחשוב לו זה הכסף או לתת לכם שירות טוב. בין אם אתם מחפשים ניקיון דירות לאחר שיפוץ, ניקיון משרד שוטף או ניקיון הדירה החדשה שלכם לפני הכניסה אליה – כדאי יהיה לבדוק עם נציג החברה האם הוא יודע על מה הוא מדבר, אם הוא שואל את השאלות הנכונות, אם הוא יכול להעריך נכונה את סוג השירות הנדרש ועוד. 

בדקו את ההמלצות אודות החברה:

דבר נוסף שכדאי לבדוק ויכול להעיד את רמת המקצועיות של החברה הוא כמובן ההמלצות עליה. אם אנשים רבים ממליצים על החברה ועל שירותיה היא ככל הנראה חברה טובה המספקת שירותים מקצועיים עד כדי כך שהלקוחות היו אכפתיים מספיק כדי להשאיר המלצה.

כיצד המקצועיות של החברה תתבטא בשירות הפוליש?

אחד משירותי הניקיון הנפוצים ביותר הוא שירות הפוליש. שירות זה אינו ניתן על ידי כל חברת ניקיון וגם בין חברות הניקיון שכן מספקות את השירות מעטות החברות שבאמת עובדות בצורה מקצועית. בין אם מדובר על פוליש אחרי שיפוץ או פוליש נועד לחדש את המרצפות אצלכם בבית, בדקו עם חברת הניקיון האם הם מכירים את סוג הריצוף שלכם והאם הוא מתאים לעבור פוליש. ישנן מרצפות שעשויות להינזק כתוצאה מפוליש המבוצע בצורה לא נכונה או על ריצוף שאינו מתאים לפוליש.

חברת בוסט קלין תעמוד לשירותכם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר

חברת בוסט קלין מספקת שירותי ניקיון לבניינים, לבתים פרטיים, דירות אחרי שיפוץ, ניקיון אחרי שריפה, ניקיון דירות חדשות לפני איכלוס ועוד. צרו קשר באתר או בטלפון להצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

אנא דרגו את המידע
חברת ניקיון מקצועית
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים