מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

כל מה שצריך לדעת על ניקיון דירה

ניקיון דירה, בין אם מדובר בדירה חדשה או בדירה שהתכולה כבר בתוכה, עשוי לכלול עבודה סיזיפית, מעייפת וכזו האורכת לפחות יום שלם (תלוי בסוג הניקיון הנדרש בפועל). על כן, חשוב מאוד לעבוד מול חברת ניקיון מקצועית ומנוסה שתשלח אנשי מקצוע המתמחים בשירותי ניקיון ויוכלו לספק לכם את השירות בצורה הטובה ביותר, מבלי לעגל פינות בשטח. חברת הניקיון תגיע עם כל הציוד הנדרש, במועד שקבעתם, ונציגיה ידאגו לניקיון הדירה בצורה הטובה ביותר.

מה עושה חברת ניקיון במסגרת שירותי הניקיון?

סוג והיקף השירות תלוי כמובן בהזמנה ובצרכים שלכם. אלה עשויים להשתנות בהתאם למצב הדירה, כל כמה זמן אתם מנקים אותה, האם מדובר בדירה לאחר שיפוץ או חלילה שריפה? האם מדובר בשירותי ניקיון דירות חדשות או לפני הכנסת התכולה? בין היתר חברת הניקיון פועלת עם שירותי הניקיון הללו:

  • טיטוא
  • שטיפה
  • פוליש והברקה 
  • ניקיון תריסים וחלונות
  • ניקיון מסילות ופאנלים
  • ניקיון ארונות וכלים סניטריים
  • ניקיון אבק
  • ניקיון כתמי צבע, שמן וכתמים קשים אחרים
  • פינוי פסולת וניקיון לאחר שיפוץ
  • ועוד.

כמובן שמפרט השירות יהיה בהתאם לצרכים שלכם והצעת המחיר שתקבלו בהתאם לכך. 

איך עובד ניקיון דירות לאחר שיפוץ?

לאחר שיפוץ דירה ייתכן מאוד ויישארו שבבים של אבנים, חלקי מסמרים וברזלים, כתמי צבע ושמן, אבק רב שיצטבר בכל הדירה ועוד. לאחר השיפוץ ולפני הכניסה לדירה חשוב יהיה להזמין את שירותיה של חברת הניקיון שתדאג לנקות את השטח בצורה הטובה ביותר. החברה תפנה את הפסולת המסוכנת, תדאג לנקות כתמים קשים, לנקות היטב את האבק כדי שתוכלו לנשום בצורה נקייה ובריאה ועוד. השירות יכלול כמובן שאיבה/טיטוא, שטיפה, ניקיון תריסים ופאנלים ועוד. ניקיון דירות לאחר שיפוץ הוא שירות נפוץ במיוחד, אך כמו בכל שירות ניקיון – יהיה צורך באפיון מסודר של השירות בשטח, גודל הנכס, גודל האזור שעבר שיפוץ (לעתים כל הדירה תעבור שיפוץ ולעתים רק חדר אחד למשל). 

שירותי ניקיון לבתים פרטיים – מי צריך את זה?

אנשים רבים מזמינים את חברת הניקיון באופן קבוע או אחת לתקופה בהתאם לצרכים שלהם. ניקיון בתים פרטיים יכול להיות נהדר לפני חג הפסח למשל, לפני כניסה לדירה חדשה, לאחר שיפוץ הנכס ועוד. סוג השירות, היקף השירות והמחיר שלו יהיו בהתאם לצרכים הפרטיים שלכם. אנשים נוספים שזקוקים לשירות מדי פעם יכולים להיות אנשים שאין בידם לנקות את הבית בעצמם. זה יכול להיות אנשים שמבחינה גופנית אינם בריאים כדי לעשות זאת, אנשים שאין להם כוח או זמן לעסוק במלאכת הניקיון בבית אך כמובן רוצים לשמור על הבית נקי או אנשים שאין להם את הזמן בשל לו"ז קדחתני שאינו משאיר להם זמן לדאוג לניקיון הדירה ולכן זקוקים לשירותיה של חברת ניקיון כדי לעשות זאת.

אנא דרגו את המידע
כל מה שצריך לדעת על ניקיון דירה
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים