מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

כניסת לבית חדש מצוחצח ע"י חברת ניקיון

כניסה לדירה החדשה יכולה להיות אחת ההרגשות הטובות בחייכם, במיוחד אם זו דירה הרשומה על שמכם ולא דירה שכורה. רגע לפני הכניסה לדירה החדשה, ממש לפני שאתם מתחילים להעביר את הציוד והריהוט שלכם חשוב יהיה להזמין חברת ניקיון בתים פרטיים שתצחצח את הדירה שלכם לאורכה ולרוחבה, ללא עיגול פינות ועל הצד הטוב ביותר. אחרת אתם עשויים להיות כמו שני ויעקב.

שני ויעקב נכנסו לבית החדש שלהם ולא האמינו למה שראו שם:

שני ויעקב הם לקוחות שלנו בבוסט קלין שלא העלו את דעתם את החשיבות של הזמנת חברת הניקיון לפני הכניסה לדירה החדשה. מבחינתם הם היו צריכים לקבל דירה נקייה ומצוחצחת, אך לא כך היה הדבר וכשהם נכנסו לדירה הם נחרדו לגלות קירות וחלונות מאובקים (עד לרמה שאפשר לראות ממש את האבק המצטבר), שאריות שיפוץ וצבע על הרצפה, בין המסילות של החלונות ועל משקופי הדלתות וריח מאובק ומחניק שפשוט גרם להם להשאיר את הציוד והריהוט שלהם יום שלם בחוץ על המדרכה עד שישלימו את מלאכת הניקיון והצחצוח של הדירה בעצמם. לא כך הם דמיינו את הכניסה שלהם לדירתם החדשה.

מדוע כדאי להזמין חברת ניקיון לניקוי הדירה לפני הכניסה אליה?

כניסה לדירה חדשה יכול לסמן גם התחלה של תקופה חדשה ואולי אפילו מוצלחת ומרגשת יותר. לעתים אפילו תהיה במקביל להתרחבות משפחתית. כך או כך אתם רוצים להיכנס לדירה החדשה בהרגשה טובה, מצב רוח טוב וכמובן שהיא נקייה, מסודרת ונעימה לשהייה. ניקיון דירות הוא שירות הניתן על ידי חברות ניקיון מקצועיות הדואגות לצחצח את הדירה לפני הכניסה אליה ואפילו לפני שמכניסים אליה את הריהוט הציוד. חשוב יהיה להזמין את שירותי הניקיון לפני ביצוע העברות הציוד על מנת שתוכלו לנקה את הקירות, הרצפה, התקרה, המסילות, החלונות, הדלתות והכלים הסניטריים בצורה האידיאלית ביותר ללא ציוד שמפריע, ללא אתגרים שונים שעשויים להפחית מהתוצאה הסופית וגם כאשר השירות יהיה זול יותר (ניקיון בדירה שצריך להזיז בה ריהוט וציוד לצורך הניקיון עולה יותר). 

איך לבחור את חברת הניקיון המתאימה לנו ביותר לביצוע המשימה?

בבואכם לבחור חברת ניקיון המתאימה לכם ביותר אתם רוצים לבדוק מספר דברים:

  • שירותי החברה – בדקו שהחברה אכן מספקת את שירותי הניקיון שאתם צריכים. יש חברות המתמחות רק בניקיון משרדים ובתי עסק, אחרות מספקות שירות גם לבתים פרטיים ואילו אחרות עובדות רק עם בניינים ומרכזים מסחריים. 
  • זמינות – בדקו שהחברה זמינה במועד שאתם צריכים. כל יום עיכוב עושי לעלות לכם יותר. נסו לתזמן את עבודת חברת הניקיון לפני תאריך המעבר הרשמי ולפני סיום החוזה שלכם בדירה הקודמת. 
  • פוליש – האם אתם זקוקים לשירותי פוליש לרצפה? אם כן האם לחברה יש את המכשור והידע המקצועי המתאים לספק את השירות?
  • מחיר – בדקו מהו המחיר שהחברה מציעה, לכמה עובדים, מה היקף העבודה וכו'.
  • המלצות – אין כמו המלצות טובות מלקוחות עבר על מנת לבחון את התאמת העבודה יחד.

שירותי פוליש לחידוש רצפת דירה יש שניה לפני הכניסה אליה:

אם אתם רוצים לחדש את המרצפות בדירה החדשה שלכם אתם זקוקים לשירותי פוליש לרצפה. שירותים אלו כוללים שימוש במכשור פוליש מתקדם וחומר ניקיון איכותי הנכנס בין חלקיקי הרצפה ותרום לחידוש המראה וניקיון כולל של הרצפה. לא כל פוליש מתאים לכל סוג משטח ולכן אתם רוצים לשכור חברה מנוסה המכירה בהתאמות הנדרשות בין סוג הפוליש לסוג הריצוף. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ואנו בבוסט קלין נשמח לתת לכם שירות.

אנא דרגו את המידע
כניסה לבית חדש
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים