מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

למה חשוב לעשות ניקיון דירה מיד לאחר שיפוץ?

שיפוץ בבית אמור להיות משהו משמח שאנשים אוהבים לעשות. בתוך פרק זמן קצר הם יכולים לשדרג את הבית שלהם ולהפוך אותו להיות מקום יפה יותר, ואולי אפילו להגדיל אותו ולהפוך אותו להיות מרווח יותר. עם זאת, הרבה פעמים אנשים חוששים מתהליך של שיפוץ בגלל הלכלוך והבלגן הגדול שנוצר בבית במהלך השיפוצים, אשר גורם להם לפחד ולדחות את השיפוץ. אולם, כדאי לדעת שיש פתרון לנושא הניקיון והוא להזמין חברת ניקיון מקצועית אשר תדאג לנקות ולהבריק לכם את הבית מיד לאחר השיפוץ. גם אם הרצפה נפגעה במהלך השיפוץ והיא כבר לא נראית כמו חדשה, אפשר לעשות פוליש לרצפה ולהחזיר את הברק ואת היופי למרצפות.

למה חשוב לנקות את הדירה מיד לאחר שיפוץ?

חשוב מאוד לעשות את הניקיון כמה שיותר קרוב לסיום השיפוצים, מכמה סיבות: קודם כל, ישנם חומרים שמלכלכים את הבית במהלך השיפוץ, אשר ניתן להוריד אותם רק למשך זמן קצר. לאחר מכן ההסרה של לכלוך כזה הופכת להיות קשה עד בלתי אפשרית. סיבה נוספת לעשות את הניקיון מיד לאחר סיום השיפוץ, קשורה בבלגן שכרוך בניקיון יסודי. בדרך כלל כאשר עושים שיפוץ כבר מזיזים את הרהיטים והבית מוכן כבר לניקיון יסודי, וחבל לחכות עם הניקיון לאחר כך שאז תצטרכו שוב להכין את הבית. במיוחד אם אתם רוצים לעשות פוליש אחרי שיפוץ כדי להחזיר את הברק לרצפות, מדובר במשהו שהרבה יותר קל לעשות אותו מיד לאחר השיפוץ.

כמה עולה לעשות פוליש אחרי שיפוץ?

ישנם סוגים שונים של פוליש כמו פוליש ווקס ופוליש קריסטל, אשר היעילות שלהם שונה וכך גם המחיר שלהם למטר רבוע. פוליש קריסטל הוא פוליש איכותי שמחזיק לאורך זמן, אך למשל כאשר מחפשים לעשות פוליש לגרניט פורצלן אי אפשר להשתמש עם פוליש קריסטל שעלול לגרום לנזק לריצוף. ולכן, כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת עבור פוליש בסיום השיפוץ, יש לבדוק מהו גודל הדירה המדויק ואיזה סוג של פוליש מתאים עבורה, בכדי לגבש את הצעת המחיר הסופית לביצוע הפוליש.

כיצד לבחור חברת ניקיון מקצועית?

בין אם החלטתם לעשות רק ניקיון רגיל אחרי שיפוץ, ובין אם אתם רוצים לעשות גם פוליש לרצפה – חשוב מאוד לבחור דווקא בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום אשר מחזיקה בציוד מתקדם ובחומרי הניקיון הטובים ביותר, כדי שהתוצאה תהיה הטובה ביותר. אצלנו בחברת בוסט קלין הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג ללקוח לניקיון היסודי והמקצועי ביותר, ולבצע פוליש איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן ויהפוך את הבית שלכם למבריק ויפה יותר. אם אתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית עבור פוליש לרצפה ישנה או לאחר שיפוץ, צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח להסביר לכם בצורה מפורטת על התהליך, ולהעניק לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

אנא דרגו את המידע
למה חשוב לעשות ניקיון דירה מיד לאחר שיפוץ?
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים