מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

למה צריך לעשות פוליש למרצפות?

לאורך זמן מרצפות ישנות יכולות לקבל מראה מלוכלך וחסר חיים. ללא תחזוקה מתאימה, האיכות והברק של כל רצפה ידהה בסופו של דבר, לא משנה באיזו תדירות תעשו טאטוא, תשאבו או תנגבו. זה נכון במיוחד עבור אזורים בעלי תנועה גבוהה או בדירות בעלות מרצפות ישנות. רצפות ישנות עשויות לדרוש ניקוי והברקה מקצועית מה שיכול להחזירן לחיים לפני שתחשבו על החלפתן. פוליש לרצפת טרצו, רצפות העשויות מעץ, בטון, שיש, אריחים, גרניט או לינוליאום יכולות כולן ליהנות מפולש מקצועי של חברת בוסט קלין.

מה תרוויחו מפוליש לרצפה הישנה שלכם?

כאשר מרצפות שלכם, בבית או בעסק, נראות מלוכלכות, בנוסף להיותן בעלות פוטנציאל למפגע תברואתי, זה לא יעשה רושם חיובי על לקוחות או אורחים. שפשופים, לכלוך וכתמים נעלמים כולם לאחר פוליש לרצפה ישנה. זה גורם לרצפות להיראות שוב כמו חדשות ושומר על מראה ללא רבב בכל חדר.

שריטות על מרצפות נראות לא אסתטיות ולא מושכות. הן יכולות להיות תוצאה של נעליים, או שהן יכולות להיות תוצאה של ניסיונות רשלניים לנקות אותן, ואולי בכלל אלו שריטות מגרירת רהיטים. לא משנה מה הסיבה להיווצרותן, הזמנת שירות ניקיון מקצועי של חברת בוסט קלין עשויה להחזיר את המראה הנקי והחדש  של הרצפה על ידי הסרת כתמים עיקשים ושריטות, מריחת שכבת הגנה מונעת היווצרות שריטות בעתיד.

לאחר הפוליש החלל ייראה נקי ומואר יותר. כתוצאה מכך, יהיה צורך בפחות תאורה מלאכותית, ויותר אור טבעי יסתנן פנימה דרך החלונות וישתקף מהרצפה.

היתרונות של פוליש רצפות על ידי מומחים

פשוט ולא יקר- פוליש מקצועי לרצפות שווה את הכסף בהשוואה להחלפת הריצוף. 

חברה המתמחה בפוליש מרצפות תביא את כל הציוד הדרוש לליטוש מקצועי עד אליכם. לא יהיה לכם שום בלגן לנקות או אשפה לזרוק, ואפילו לא תצטרכו מקום לשמור את חומרי הניקוי הייעודיים עבור פוליש לרצפה.

הזמנת חברה מקצועית לביצוע פוליש אחרי שיפוץ היא רעיון טוב לניקוי והברקת רצפות מכיוון שלא תשיגו את אותה איכות הניקיון הרצויה אם תנסו להבריק את הרצפות בעצמכם באמצעות ציוד ומוצרים לא מקצועיים. להפך, אתם יכולים לגרום לנזק, והמרצפות שלכם יראו רע יותר מאשר בעבר.

ניתן לענות על כל הדרישות שלכם לליטוש רצפות ישנות על ידי השירות המקצועי של חברת בוסט קלין. אנו מקדישים את הזמן כדי לבחור בקפידה את הליך הניקוי הטוב ביותר עבור הרצפות שלכם מכיוון שאנו יודעים שכל סוג ריצוף הוא שונה. הפוליש יגן על הרצפה שלכם מפגיעה ויאריך את חייה.

כל העובדים בצוות עוברים הכשרה מקיפה ומקבלים הדרכות מקצועיות מקיפות. אנחנו מאמינים בתוקף ששביעות הרצון של לקוחותינו משקפת ישירות את העבודה המקצועית שלנו.

שיטות הניקוי שלנו בטוחות לסביבה, ואנחנו משתמשים בחומרי ניקוי מאושרים בעלי תו תקן. אנו יכולים להבריק כל סוג של רצפה, לרבות ויניל, פרקט, בטון ועוד. 

אנא דרגו את המידע
למה צריך לעשות פוליש למרצפות?
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים