מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

ניקיון דירה לאחר הדברה

שירותי הדברה נחוצים מפעם לפעם הן בתוך הבית והן מחוצה לו. אלה חיוניים על מנת להיפתר ממזיקים שונים וכמובן הדברות מסוימות מיועדות כדי למנוע את הגעתם של המזיקים במהלך אותה תקופה בה הם נפוצים בדרך כלל. ניקיון דירה לאחר הדברה הוא אחד השירותים החשובים שלנו בחברת בוסט קלין והסיבה לכך היא החשיבות של הניקיון והחיטוי של המקום לאחר שירותי ההדברה. החברה מספקת שירותי ניקיון בתים פרטיים גם לאחר הדברה וגם באופן שוטף, לאחר שריפה, לאחר שיפוץ, לפני המעבר לדירה החדשה ועוד.

הזמן חברת ניקיון לדירה לאחר הדברה:

לאחר ההדברה של הדירה חשוב להזמין חברת ניקיון מקצועית המספקת שירותי ניקיון דירה לאחר הדברה. שירותים אלה כוללים ניקיון שוטף ואיכותי של כלל חלקי הדירה, במיוחד בחדרים בהם בוצעה ההדברה. חומרי ההדברה, בין אם רעילים יותר או פחות, עשויים להשאיר ריח לא נעים וכמובן גם רעל. לכן, חשוב לשטוף ולנקות היטב את הרצפה, הפנלים, החלונות, הדלתות, המשקופים, השיש, הכלים הסניטריים וכמובן גם את הארונות במטבח ובחדרים. אסור להשאיר אף זכר לחומרי ההדברה או חרקים מתים שעשויים להתגלות במקומות שונים ברחבי הבית. לאחר הניקיון וההדברה הבית יהיה נקי ומצוחצח, מחוטא ומוכן לכניסה לדירה. 

ניקיון דירות אחרי שיפוץ והדברה:

דירה שעוברת שיפוץ לרוב תהיה גם הזדמנות נהדרת לעשות לה הדברה. זו הסיבה מדוע לאחר השיפוץ לרוב בעלי הבית יזמינו גם שירותי הדברה לדירה. במקביל כדאי יהיה לקבוע מול חברת הניקיון ליום או כמה ימים שלאחר ההדברה (בהתאם לזמן שחומר ההדברה צריך להישאר כמובן). ניקיון דירות אחרי שיפוץ הוא שירות פופולרי של חברות ניקיון והוא כולל ניקיון מקיף שלעתים גם כולל שירותי פוליש לרצפה בתוספת תשלום. המטרה של השירות היא לא רק לא להשאיר זכר לשיפוץ שבוצע אלא גם לנקות ולחטא את הדירה לאחר ההדברה שעברה לאחר השיפוץ. בכך הבית יהיה מוכן לכניסה מחודשת בצורה הטובה ביותר.

שירותי ניקיון לדירה החדשה לפני הכניסה אליה

לפני הכניסה לדירה החדשה חשוב יהיה להזמין חברת ניקיון. ניקיון דירות חדשות כולל למעשה את הניקיון וההכנה של הדירה לכניסה אליה, כאשר בין היתר החברה תבצע ניקיון לרצפה, לקירות, לפנלים, למשקופים, לדלתות, חלונות, מסילות, תריסים, ארונות, כלים סניטריים ועוד. פתרון ניקיון מקיף זה יאפשר להיכנס לדירה מבושמת, נקייה ונעימה יותר. החשיבות של השירות עולה בהתאם כאשר מבוצעת הדברה בדירה לפני הכניסה אליה. הדברת הדירה החדשה לפני הכניסה לרוב מוזמנת על ידי בעלי הדירה כיוון שזהו הזמן הטוב ביותר להדביר את החלל לפני הכנסת הריהוט והציוד. לאחר ההדברה חשוב יהיה לנקות היטב את הדירה ולאפשר כניסה נעימה יותר אל הדירה.

אנו בחברת בוסט קלין מבינים את החשיבות של ניקיון הדירה לאחר הדברה, בין אם מדובר על דירה חדשה או דירה שאתם כבר גרים בה. לפרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנא דרגו את המידע
ניקיון דירה לאחר הדברה
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים