מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

ניקיון דירה 4 חדרים

על אף שרוב האנשים לא יודו בכך הם היו מעדיפים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית שתבצע את עבודת הניקיון לדירה שלהם, גם אם מדובר בדירת 4 חדרים. אם גם אתם זקוקים לשירותי ניקיון דירות מקצועי בביתכם צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם. במידה ואתם רוצים לנקות את הדירה בעצמכם או לדעת כיצד עובד ניקיון דירה 4 חדרים, הינה כמה טיפים בנושא.

שלב 1 – הכנת הדירה לניקיון:

אז בשלב הראשון יהיה עלינו לעשות סדר בבלגן, לפנות דברים מהשטח ולפנות את הדירה לניקיון. במידה ומדובר על ניקיון דירה שכורה שטרם נכנסתם אליה, כלומר ניקיון של דירה חדשה, תוכלו לבצע את הניקיון בצורה הטובה ביותר, ללא רהיטים וציוד שמפריעים לכם באמצע. במידה ומדובר בדירה שאתם גרים בה, כדאי יהיה לפנות את הציוד וריהוט לצדדים או לאזור שלא יפריע לניקיון, עד כמה שאפשר. לאחר מכן בצעו מיון לחפצים וציוד שאתם יכולים להשליך לאשפה ואינכם צריכים אותם. ככל שתסננו יותר חפצים כך תוכלו לנקות יותר ביעילות ובפחות מאמץ. בשלב הבא יהיה כדאי לנקות את האבק מהחפצים והציוד עם סמרטוט לח. 

שלב 2 – ניקיון ראשוני:

אז רגע לפני השטיפה של הדירה ואולי אפילו ניקיון הפוליש שלה, כדאי יהיה לבצע ניקיון ראשוני. ניקיון זה כולל את ניקוי האבק מהמשטחים (מה שהתחלנו לעשות בשלב הקודם), ניקיון של החלונות והתריסים, כלים סניטריים ולטאטא את הרצפה כדי להכין אותה לשטיפה. לכל פעולה שכזו יש את הכלים וחומרי הניקיון המומלצים לה. כדאי לא לחפף בפעולות אלה על מנת לבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר. לא רק לצורך ניקיון הרצפה כמו שצריך אלא שבאמת לא תנשמו אבק ולכלוך שעשוי לפגוע בבריאות של בני הבית ושלכם.

שלב 3 – שלב השטיפה:

חלק בלתי נפרד מכל הליך ניקיון בתים פרטיים הוא כמובן נושא שטיפת הרצפה. ניקיון הרצפה חיוני מאוד להשלמת תהליך הניקיון הכללי ובדרך כלל מגיעים אליו בסוף (אחרי שננקה את החלונות, התריסים, המשקופים והמשטחים השונים הרבה מהאבק והלכלוך ירד לרצפה). מעבר לשטיפה הרגילה שאתם מכירים עם דלי, סמרטוט ואקונומיקה או חומר ניקוי אחר לרצפה – תוכלו גם גם להזמין חברת ניקיון שתספק לכם שירותי פוליש מקצועיים לדירה. חשוב יהיה להתאים את סוג הפוליש לסוג הריצוף שלכם בדירה כיוון שלא כל פוליש מתאים לכל ריצוף. 

לפרטים נוספים והצעת מחיר לניקיון דירה 4 חדרים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך. נשמח לעמוד לשירותכם עם שירותים מקצועיים עם צוות מנקים מקצועי שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, מבלי לעגל פינות ואם צריך גם נבצע עבודת פוליש עם מכשור חדשני ומתקדם לשביעות רצונכם.

אנא דרגו את המידע
ניקיון דירה 4 חדרים
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים