מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

ניקיון דירה 5 חדרים

דירת 5 חדרים היא דירה קצת יותר גדולה מהדירות הממוצעות בישראל של 3-4 חדרים. דירה זו מטבע הדברים תדרוש יותר אנשי צוות או יותר זמן עבודה כאשר מדובר על שירותי ניקיון. כל אחד רוצה לשמור על בית נקי ומבריק שיהיה נעים לחיות ולשהות בו, בוודאי כאשר אנו צריכים לארח אנשים ורוצים שהם ירגישו שנכנסו לבית מטופח, נקי ומסודר. בדירת 5 חדרים יותר קשה לשמור על ניקיון מאשר בדירות קטנות ולכן חשוב יהיה לדאוג לניקיון בתדירות גבוהה יותר. לעתים רבות גם תידרש חברת ניקיון מקצועית שתספק לכם שירותי ניקיון מקצועיים ומקיפים לדירה.

שירותי ניקיון סדיר לעומת ניקיון חד פעמי:

שירותי ניקיון יתחלקו בדרך כלל ל2 סוגים: שירות קבוע המוזמן בתדירות מסוימת על ידי הלקוח (לדוגמה פעם בשבוע או פעם בחודש) וישנם שירותי ניקיון המוזמנים באופן חד פעמי. שירותי ניקיון דירות חד פעמיים יוזמנו בדרך כלל בכניסה לדירה חדשה, כאשר הדירה נמצאת לאחר שיפוץ, לפני אירוח של אירוע מסוים בבית ולפני חגים (במיוחד לפני חג הפסח). שירותי הניקיון הסדירים של הדירה שלכם יהיו שירותים המוזמנים בתדירות הנדרש לכם, בהתאם לכמות האנשים החיים בבית והלכלוך שנוצר לאורך הזמן. יש המזמינים את השירות למשל פעם בשבוע ואחרים זקוקים בתדירות נמוכה יותר כמו פעם בשבועיים או חודש. שירותים אלה הינם שירותי ניקיון שוטפים כמו ניקוי חלונות, תריסים, טיטוא ושטיפה של הרצפה וכו'. 

עוברים לדירה חדשה? אל תשכחו להזמין חברת ניקיון

במעבר לדירה חדשה, בין אם מדובר על דירה מקבלן ובין אם מדובר על דירה יד שנייה, כדאי יהיה להזמין את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית ומנוסה שתדאג לניקיון כולל של הדירה לפני הכניסה אליה. ניקיון דירות חדשות הינו חיוני כיוון שהקבלן לא תמיד ישאיר דירה נקיה ובוודאי שלא משפחה שעוזבת את הדירה ששכרה/מכרה. כדאי יהיה לבצע את הניקיון לפני הכניסה לדירה החדשה ולפני העברת הריהוט. הסיבה לכך היא כיוון שעוד לא הכנסתם את הריהוט והציוד והרבה יותר נוח וקל לבצע את הניקיון.

שירותי ניקיון לדירת 5 חדרים – מה הם כוללים?

בבואכם לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית לדירת 5 חדרים אתם רוצים לוודא אילו שירותים היא מספקת לכם. ראשית בדקו האם היא מספקת את סוגי הניקיון שאתם צריכים. לדוגמה: במידה ואתם צריכים לשלב ניקוי שטיחים או ניקוי ספות, או אפילו פוליש לצרפת טרצו, בדקו האם היא מספקת שירותים אלה. שירותי  ניקיון דירה 5 חדרים בדרך כלל יכללו ניקוי יסודי של כל חלקי הבית, ניקוי תריסים, מסילות, אריחים קרמיים, כלים סניטריים וכמובן טיטוא ושטיפה של הרצפה. כמות אנשי הצוות תהיה בהתאם לצרכי הניקיון במקום ותקציב הלקוח. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנא דרגו את המידע
ניקיון דירה 5 חדרים
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים