מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

ניקיון דירות

להבריק את הדירה בעזרת המומחים שלנו

אחד השירותים הנפוצים ביותר של חברת ניקיון הוא כמובן ניקיון דירות. למעשה, זהו תחום התמחות של חברות ניקיון ספציפיות, כמו חברתנו בוסט קלין, המתמחה בשירותי ניקיון לדירות בזמנים ובמצבים שונים. כך למשל החברה תספק שירותי ניקיון לדירות לאחר שיפוץ, ניקיון דירות לפני אכלוס, ניקיון לפני חגים ואירועים שונים, שירותים מיוחדים לניקיון הדירה לאחר שריפה ועוד. 

לפרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לשירות הנדרש לכם – צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

מדוע חשוב לשמור על הדירה נקייה?

על מנת לשמור על הבריאות והרווחה שלכם ושל בני הבית חשוב לשמור על הדירה שלכם נקייה. ניקיון בית חדש או אפילו דירה מאוכלסת ומלאה ידרוש עבודה סיזיפית ואיכותית שלא תשאיר מקום לטעויות. התחזוקה השוטפת של הדירה שלכם תתרום לעמידות המבנה, הפחתת הסיכון להיווצרות עובש, להצטברות אבק ולבלאי לריצוף, לקירות וליתר הציוד והריהוט בבית. שמירה על הניקיון תתרום גם לשמירה על הבריאות של בני הבית שינשמו אוויר נקי יותר ויחושו אווירה נעימה ומרגיעה יותר, כפי שצריכה להיות בבית שלנו. 

האם לנקות בעצמנו או להזמין את חברת הניקיון?

לא פעם עולה השאלה אם כדאי לנקות את הדירה בעצמנו או להזמין חברת ניקיון מקצועית. ובכן יש יתרונות וחסרונות להזמנת חברת ניקיון (עליהם נרחיב בפסקה הבאה), אולם מבלי להיכנס כרגע לעומקם של הדברים – התשובה לשאלה הזו תלויה לגמרי בכם. אם אתם צריכים את השירות ויש לכם אפשרות כלכלית להזמין אותו, ייתכן ותרצו לחסוך בזמן ומאמץ ולאפשר לחברת ניקיון מקצועית לבצע את העבודה. כמו כן במקרים מסוימים בעלי הדירות אינם מסוגלים לנקות את הדירה בעצמם בשל ענייני בריאות או אילוצי זמן. לכן הם יזמינו חברת ניקיון שתשלח עובד ניקיון מקצועי שעבד הכשרה מתאימה ויגיע עם כל חומרי הניקיון והכלים הנדרשים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. גם במקרה של ניקיון דירות מקבלן, שם הקבלן אמור להיות אחראי להשאיר דירה נקייה לדיירים החדשים, לצערנו זה לא תמיד קורה ולא ניתן לסמוך על ניקיון הדירות על ידי הקבלן ולכן גם במקרה כזה נזמין מטעמנו את חברת הניקיון.

ניקיון דירות
ניקיון דירה
הצטרפו להמפכת הניקיון!
השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לניקיון הדירה שלכם

היתרונות והחסרונות של ניקיו דירה דרך חברת ניקיון:

היתרונות של חברת ניקיון:

החסרונות של חברת ניקיון:

ניתן להזמין את החברה בהתאם לצרכים שלכם. ניתן גם לא להתחייב לכמות מסוימת של הזמנות בתדירות גבוהה אלא להזמין את השירות מתי שתצטרכו.

צריך לבדוק אם יש לחברה ביטוח על עובד הניקיון ואם הוא מועסק כחוק.

חברה מקצועית תהיה עם כל הציוד המקצועי הנדרש, כולל ניקיון כתמים קשים, ניקיון ספות, ריפוד, שטיחים ועוד.

החברה לא תמיד תהיה זמינה במועד הנדרש לכם אם לא יהיה לכם סיכום מראש לשירותים בתדירות קבועה.

עובדי החברה עברו הכשרות והסמכות מקצועיות לשימור בחומרי ניקיון שונים מבלי לסכן את הנוכחים וכיצד לטפל ביעילות בעבודת הניקיון.

עובד חיצוני עשוי לפגוע בביטחון של בני הבית (לכן חשוב לבדוק היטב מול איזו חברה אתם עובדים)

נוח ויעיל עבור הלקוח שיכול לחסוך זמן ומאמץ ולאפשר למישהו אחר לבצע את העבודה.

עובד שלא עבר הכשרה מקצועית או לא אכפת לו – עשוי לערבב חומרי ניקיון מסוכנים

ניקיון סיזיפי ואכפתי, כולל פאנלים, מסילות ומקומות שאדם הממוצע המנקה את ביתו באופן עצמאי לא מגיע אליהם בדרך כלל.

יש הוצאה כספית שצריך לעמוד בה

מה חשוב לקחת בחשבון לפני בחירת חברת ניקיון דירות?

אנו בחברת Boost Clean כמובן נשמח להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, אולם אם תרצו לבחון את שירותינו או שירותים של חברת ניקיון אחרת אלו הפרמטרים החשובים ביותר שתצטרכו לבדוק:

  • רישיון וביטוח – בדקו שהחברה בעלת רישיון עסק כחוק ומעסיקה את העובדים שלה כחוק. לצערנו הרב יש יותר מדי פרצות בנושא זה בישראל ובעולם בכלל. כמו כן כדאי לבדוק שהחברה מבטחת את עובדיה מנזקים פיזיים ונפשיים כאלו ואחרים, שכן עובדים עשויים להינזק במהלך העבודה ולא תרצו שזה יהיה על חשבונכם.
  • ניסיון החברה והשירותים שלה – בדקו אילו שירותים מספקת החברה והאם הם תואמים את הצרכים שלכם. בסופו של דבר חברות מסוימות עשויות להתמחות בשירותים ספציפיים, מה שלא בהכרח יתאים לצרכים שלהם. בדקו את הניסיון של החברה בהתנהלות מולכם.
  • המלצות – קראו המלצות אודות החברה בגוגל ביזנס, ברשתות החברתיות ובאתר החברה. אם אתם רוצים להזמין את החברה בתדירות גבוהה, בקשו לשוחח עם לקוח קיים או לקוח עבר של החברה לקבל פידבק.
  • הכשרות – בדקו אם עובדי החברה מקבלים הכשרות והסמכות מקצועיות. אלה חיוניים לעבודה בטוחה במקום ובשימוש נכון בחומרי הניקיון.
  • שירותים מיוחדים – האם אתם צריכים שירותים מיוחדים והאם החברה מספקת אותם? לדוגמה: שירותי פוליש והברקה, ניקוי שטיחים, ניקוי ספות ועוד.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ:

דירה הנמצאת לאחר שיפוץ עשויה להישאר עם הצטברות רבה של אבק, שאריות בטון וקידוחים, מסמרים, אבנים ועוד. גם אם מדובר על דירה ששופצה לפני שתעברו אליה או דירה חדשה. ניקיון דירות לפני מעבר ולאחר שיפוץ יכלול פינוי של כל אלה, שטיפה, ניקיון תריסים, חיטוי של הכלים הסניטריים ועוד.

ניקיון דירות לאחר שריפה:

אחד השירותים המיוחדים של חברתנו בוסט קלין הוא ניקיון דירות לאחר שריפה. שירות זה ניתן לדיירים שסבלו משריפה שפרצה בביתם. זו יכולה להתפרץ כתוצאה מסיבות רבות ומגוונות וכאשר היא קורית, לרוב קשה מאוד להשתלט עליה במהירות מה שעשוי לפגוע בריהוט ובציוד שלכם, בקירות, בתקרה, במרצפות ועוד. שירותי ניקיון דירות לאחר שריפה לא רק כוללים ניקיון סיזיפי של המקום אלא לעתים גם שירותי שיפוץ לקירות, לרצפה וכו'. כדאי לבדוק מול חברת הניקיון שהיא אכן מספקת שירות זה ומה הוא כולל.

למה לבחור בנו?
כל הסיבות לבחירה מנצחת!
שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

שאלות ותשובות ניקיון

שאלות ותשובות על ניקיון דירה

כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן!

ניקיון דירה היא צעד חכם, כלכלי ובעיקר משנה חיים, אך יחד איתו באות המון שאלות. הרבה מהשאלות הן על תהליך ניקיון הדירה ורוב השאלות חוזרות על עצמן. לכן הכנו עבורכם סט של שאלות ותשובות שאנחנו שומעים על בסיסי יומיומי בתחום. 

זה תלוי ברמת המורכבות של השירות הנדרש לכם ובמועד כמובן. לפני פסח למשל החברה עמוסה ולכן כדי לשריין את השירות במועד הנחוץ לכם כדאי להתקשר מספיק זמן מראש. במקרים רבים נוכל להגיע גם בקריאה דחופה מהירה ולכן חשוב ליצור עמנו קשר לבירור הנושא.

המחיר עשוי להשתנות בהתאם למגוון משתנים שונים, החל מחברת הניקיון, דרך אופי העבודה, רמת המורכבות שלה, מכונות ניקיון הנדרשות בשטח (לדוגמה מכונת פוליש), כוח אדם הנדרש במקום ועוד. יש חברות ניקיון הגובות 100-150 שקלים לשעת עבודה ואחרות עשויות להגיע ל400-500 שח לשעת עבודה. להצעת מחיר מדויקת ואטרקטיבית עבורכם צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

תדירות השירות תלויה לגמרי בצרכים וברצונות של כל לקוח. בעוד ישנם אנשים הזקוקים לשירות פעם בשבוע, יהיו אחרים שיזמינו את השירות רק לפני אירוע או חג מיוחד, אחת לכמה חודשים או לאחר שיפוץ למשל.

אורך זמן העבודה תלוי ברמת המורכבות שלה בשטח ובסוג הניקיון הנדרש. בעוד ניקיון דירה בגודל ממוצע אורכת יום עבודה אחד, בתים מסוימים עשויים לקחת מספר ימים, במיוחד אם מדובר בניקיון אחר שריפה הדורש שירותים נוספים, מכשור או מכונות מיוחדים ועוד.

הקראת תוכן לכבדי ראייה
5/5 - (45 votes)