מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

ניקיון דירה שכורה

להבריק את הדירה השכורה שלך

אין כמו ההרגשה להיכנס לדירה נקייה, מצוחצחת ומבושמת, גם אם מדובר בדירה שכורה. מיליוני ישראלים חיים בדירות שכורות, אנשים בכל הגילאים ובכל חלקי הארץ. אלה יזדקקו לשירותי ניקיון דירה שכורה אחת לכמה זמן באופן שוטף, בהתאם לצרכים ולתקציב שלהם כמובן וכן פעמיים נוספות בזמני הכניסה והיציאה מהדירה. אנו בבוסט קלין מתמחים בשירותי ניקיון לדירות בכל סדר גודל ובכל רמת מורכבות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. צרו קשר לפרטים נוספים והצעת מחיר מהירה.

האם כדאי להזמין את השירות או שניתן לעשות זאת לבד?

אנשים רבים שוכרים דירה בישראל ורובם מתלבטים במועד מעבר הדירה אם כדאי להזמין שירותי ניקיון לדירה שכורה או אולי לבצע את העבודה בעצמם, להפשיל שרוולים, להכין את הציוד וחומרי הניקיון, לשים מוסיקה ברקע ולצלול את העבודה. ובכן התלבטות זו הינה מובנת מאליה אולם האם היא נכונה? זה תלוי לגמרי בכם, ביכולת שלכם לבצע את הניקיון בעצמכם בצורה הטובה ביותר ובציפיות שלכם מרמת הניקיון הנדרשת במקום. לא לכל אחד יש את הכוח, הזמן או היכולת לבצע את הניקיון בעצמו ולצורך כך כדאי יהיה להזמין חברת ניקיון מקצועית שתספק את העבודה בשטח. 

מי צריך להזמין את חברת הניקיון ולשלם על שירותיה? המשכיר או השוכר?

אחת השאלות שעולות לרוב בנושא ניקיון דירה שכורה הוא כמובן מי צריך לשלם על השירות? האם בעל הדירה או שאולי המשכיר? ובכן התשובה לכך תלויה בהסכם שלכם מול בעל הנכס. בדרך כלל השוכרים של הדירה יהיו אלה שיזמינו את חברת הניקיון, שכן מדובר באינטרס שלהם לנקות את הדירה ולחטא אותה לפני הכנסת הריהוט והציוד לבית. במקרים מסוימים לפני הכניסה לדירה שכורה בפעם הראשונה, במידה ותבקשו יפה מבעל הבית ייתכן והוא יסכים לשלם על ניקיון הדירה שכן יהיה מדובר באחת הדרישות שלכם להיכנס לנכס נקי וסטרילי ככל שניתן.

ניקיון דירה שכורה
ניקיון דירות שכורות
ניקיון דירה שכורה
הצטרפו להמפכת הניקיון!
השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לניקיון הדירה שלכם

מה כולל בשירותי ניקיון דירה שכורה?

שירותי ניקיון דירה שכורה:

תיאור השירות:

ניקוי אבק

הדבר הראשון יהיה להסיר את האבק, אבנים, חול, שבבי בטון וציפוי קירות מתקלף שנפל על הרצפה. השאיבה והניקיון הראשוניים חייבים להיות יסודיים בכל חלקי הבית.

שטיפת המרצפות

חלק זה ייעשה בסוף בדרך כלל לאחר כל ניקיון הדברים האחרים וכאשר תישאר הרצפה בלבד. השטיפה תהיינה יסודית ולעתים גם תכלול הסרת כתמים קשים ולכלוך טורדני. 

ניקיון חלונות ותריסים

ניקיון של החלונות, התריסים, המסילות, הדלתות, המשקופים והפנלים בכל רחבי הבית. 

ניקיון ארונות

ניקיון ארונות הבגדים והמטבח בבית, חיטוי ולעתים גם ריסוס נגד חרקים בתוספת תשלום. חשוב יהיה לשמור על הארונות נקיים וסטריליים שכן אנו מכניסים שם כלים, בגדים וציוד נוסף שאנו באים עמו במגע ישיר.

ניקוי וחיטוי של כלים סניטריים

ניקיון יסודי של הכלים הסניטריים בכל הבית: אסלות, ברזים, כיורים, ניאגרות, מקלחונים, אמבטיות ועוד.

שירותי פוליש

שירותי פוליש קריסטל או פוליש ווקס, לרוב יהיו בתוספת תשלום ולא בהצעת המחיר המקורית אז חשוב לשים לב לכך. 

ניקיון של דירה שכורה אחרי שיפוץ

דירות רבות לפני שהן יוצאות לשוק השכירות עוברות תחילת תהליך שיפוץ מסוים. תהליך זה עשוי לכלול שבירת קירות או הקמה של קירות וחדרים חדשים, החלפת ריצוף, צביעת הדירה ותיקונים בקירות, החלפת מטבח, כלים סניטריים ועוד. לאחר השיפוץ בדירה בעל הדירה יהיה חייב להזמין שירותים של חברת ניקיון מנוסה ומקצועית שתבצע ניקיון דירה לאחר שיפוץ. בין היתר יהיה צורך בשאיבת האבק, שבבי הקילופים של הקירות ושבבי הבטון מהרצפה. לאחר מכן יהיה צורך בניקיון החלונות, המסילות, הפנלים, המשקופים והדלתות. למשם עובדי הניקיון המקצועיים יעברו על הארונות ויוודאו שהם נקיים ומוכנים לשימוש ולבסוף יהיה הצורך לקרצף ולשטוף את הרצפה באמצעות מכונת פוליש ייעודית. אנו בחברת בוסט קלין נשמח לעמוד לשירותכם לאחר שיפוץ הדירה ולוודא שלא יישאר זכר לעבודות השיפוץ לאחר מכן.

השכרת דירה מקבלן – האם הוא צריך לדאוג לניקיון הדירה?

לאחר השלמת הבנייה של הדירה הקבלן יכול לבחור אם הוא מוכר את הדירה או משכיר אותה ונהנה מהשכירות. כמו כן, משקיעים שונים עשויים לרכוש את הדירה מהקבלן ומכיוון שמדובר בדירה לצורך השקעה הם ירצו מיד להשכיר אותה ללא עיכובים מיותרים. כאן נכנס לתמונה שירות ניקיון דירות מקבלן של חברתנו בוסט קלין. במסגרת השירות נדאג שהדירה תהיה נקייה ומצוחצחת לכבוד הדיירים החדשים. הדירה תושכר כיד ראשונה וזה אומר שהיא תהיה לאחר עבודות הבניה ובדומה לעבודות שיפוץ עשויים להישאר בה לכלוכים רבים. על כן חשוב מאוד לדאוג לניקיון הדירה בצורה הטובה ביותר על מנת לאפשר לדיירים להיכנס אליה בצורה נעימה ומסודרת.

איך לבחור חברת ניקיון מומלצת לניקיון הדירה שלנו?

  • רישיון עסק – ראשית אתם רוצים לוודא שחברת הניקיון פועלת עם רישוי עסק בתוקף ומעסיקה עובדים כחוק.
  • ביטוח – עבודות הניקיון עשויות להיות מסוכנות לעתים ולגרור פציעות או פגיעות כאלו ואחרות, הן פיזיות והן נפשיות. על כן חשוב שלחברת הניקיון יהיה ביטוח בתוקף על עובדיה במקרה כזה שאף אחד לא יוכל לבוא אליכם בטענות.
  • הסכם עבודה מסודר – במידה ומדובר בניקיון חד פעמי ייתכן ויהיה מדובר בהסכם קטן במסמך דיגיטלי שתקבלו בSMS או בוואטסאפ ותצטרכו לאשר אותו. במידה ומדובר בשירות קבוע ייתכן ויהיה מדובר בהסכם הכולל סעיפים נוספים. בשורה התחתונה חשוב לעבוד עם הסכם עבודה מסודר, גם אם אתם זקוקים לשירות בדחיפות, והסיבה לכך קשורה הן לאיכות השירות שאתם מקבלים והן למחיר שתשלמו. אל תאפשרו קצוות פתוחים לגבי המחיר, בעוד שאתם לא רוצים שעובדי החברה יעגלו פינות. 
  • אפיון השירותים – אילו שירותים החברה מספקת? האם אלו שירותים שאתם צריכים? האם יש שירות שאתם צריכים שלא נכנס ברשימת השירותים של החברה. מה כוללת עבודת ניקיון דירה שכורה למשל? ומה היא לא כוללת? השאירו כמה שפחות עניינים לא פטורים בנושא. 
  • המלצות – בדקו את ההמלצות אודות החברה ברשתות החברתיות ובאתר שלה. אפילו תוכלו לבקש לשוחח עם לקוח החברה על מנת לקבל חוות דעת אותנטית.
למה לבחור בנו?
כל הסיבות לבחירה מנצחת!
שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

שאלות ותשובות ניקיון

שאלות ותשובות על ניקיון דירה שכורה

כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן!

ניקיון דירה שכורה היא צעד חכם, כלכלי ובעיקר משנה חיים, אך יחד איתו באות המון שאלות. הרבה מהשאלות הן על התהליך עצמו ורוב השאלות חוזרות על עצמן. לכן הכנו עבורכם סט של שאלות ותשובות שאנחנו שומעים על בסיסי יומיומי בתחום. 

זה תלוי בהסכם שלכם מול בעל הדירה. בדרך כלל השוכר הוא זה שירצה להזמין את חברת הניקיון לפני שהוא נכנס לדירה החדשה או כדי להשאיר דירה נקייה עם סיום החוזה.

המחיר עשוי להשתנות בין חברה אחת לאחרת, בהתאם לגודל הדירה ומורכבות העבודה בשטח. בדרך כלל המחיר יתחיל מ800 שח לדירת 3 חדרים סטנדרטים ויעלה בהתאם לגודל הכנס, סוג הריצוף ועוד.

תלוי ברמת המורכבות של הפרויקט ובגודל הדירה. בדרך כלל עד יום עבודה אחד.

שירות ניקיון דירה שכורה כולל מגוון שירותי ניקיון כמו שאיבת אבק, ניקיון יסודי של הרצפה ושטיפה שלה, ניקוי חלונות ותריסים, ניקוי וחיטוי כלים סניטריים, הסרת כתמים ולכלוך קשה ועוד.

הקראת תוכן לכבדי ראייה
5/5 - (38 votes)