מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

ניקיון דירות לאחר שריפה

להבריק את הדירה אחרי שריפה

שירותי ניקיון דירות לאחר שריפה הוא שירות חשוב במיוחד לכל בעל דירה שסובל ממקרה שכזה. לא כל חברת ניקיון מספקת שירות זה ולכן חשוב מאוד לעבוד מול חברת ניקיון מקצועית המתמחה בשירותים מיוחדים לניקיון הדירות לאחר השריפה. אנו בחברת בוסט קלין נשמח לעמוד לשירותכם ברגעים לא פשוטים אלה ולנקות בצורה יסודית ומקצועית את הדירה שלכם, שכן מדובר בעבודה מקיפה שאיננה מתייחסת לשירותי ניקיון רגילים. לפרטים נוספים והצעת מחיר אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

מהו שירות ניקיון דירות לאחר שריפה?

אין ספק כי שריפה בדירה יכול להיות אירוע לא נעים ואפילו מסוכן במיוחד. הפגיעה ברכוש עשויה להיות בהחלט קשה ולא נעימה אך איננה כמובן משתווה לחיי אדם ולכן אנו מקווים קודם כל שכל בני המשפחה בריאים. שריפה בבית עלולה לפגוע ברכוש רב כולל מכשירי חשמל, רהיטים וציוד ממגוון סוגים, כולל חפצים בעלי ערך רב עבורנו. ניקיון דירות לאחר שריפה הוא שירות הניתן על ידי חברת הניקיון שלנו בוסט קלין וכולל שירות מקיף ומקצועי, לא רק בניקיון הדירה אלא גם בשחזור ושיפוץ חלקים שונים בבית כמו הריצוף, התקרה והקירות. אין ספק כי מדובר בשירות ניקיון מקיף יותר שלא כל חברת ניקיון יכולה לספק. מלבד העובדה שהקירות, הריצוף והתקרה יהיו מלאים בפיח שחור וריח שריפה נוראי הרי שכדי להיפתר מהריח וכדי לנקות את השטח כראוי צריך לעשות שימוש בטכניקות ניקוי מתקדמות, מכשירים יעילים וייעודיים לסוג העבודה הנדרשת וחומרי ניקיון איכותיים שיעזרו להשיג את התוצאה הרצויה.

האם יש הבדל בין ניקיון דירות לאחר שיפוץ לבין ניקיון דירה לאחר שריפה?

לאחר ההשתלטות על השריפה והכיבוי שלה ניתן להתחיל להעריך את הנזק ולדאוג לשיקום ולניקיון של הדירה לאחר השריפה. בשונה משירות ניקיון דירות לאחר שיפוץ שיכלול בעיקר את שירותי הניקיון הרגילים והסרת כתמים ושאריות מהשיפוץ, הרי שבמקרה של ניקיון דירות לאחר שריפה מדובר בניקיון מקיף בהרבה שכולל לרוב גם שירותי שיפוץ ושיקום לריצוף, לקירות ולתקרה בדירה. 

במקרה של דירה שכורה – מי אחראי על הזמנת שירותי הניקיון?

כאשר מדובר על דירה בבעלותכם אם אתם לא תהיו אלה שתזמינו את חברת הניקיון אף אחד לא יעשה את זה. במקרה של ניקיון דירה שכורה לצורך העניין האחריות תהיה בדרך כלל על מי שגר בדירה ובהתאם לנסיבות השריפה. כך למשל במקרה של תקלה בתשתיות הדירה שלא שופצו, למרות בקשות חוזרות ונשנות של הדיירים, יוכלו לדרוש הדיירים מבעל הנכס לשאת בעלויות השיקום והניקיון לאחר השריפה. במידה ופעולת הדיירים גרמה לשריפה (לדוגמה סיר שנשכח על האש), אז קרוב לוודאי שהדיירים יהיו אלה שיצטרכו להזמין את השירות.

ניקיון דירה לאחר שריפה
ניקיון דירות לאחר שריפה
שיקום דירה לאחר שריפה
הצטרפו להמפכת הניקיון!
השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לניקיון הדירה שלכם

מה כוללים שירותי ניקיון דירות לאחר השריפה?

השירות:

תיאור:

פינוי הפסולת וציוד שרוף

ראשית יהיה צורך להיפתר מכל הריהוט והציוד שנשרפו וכבר לא בשימוש. אם תצטרכו לשמור אותם לצורך הצגה לנציג חברת הביטוח תוכלו להעבירם למחסן כלשהו, לצלם תמונות או להמתין עם הניקיון ושיקום הדירה עד לאחר הגעתו של נציג חברת הביטוח. 

ייבוש המים בדירה

על מנת לכבות את השריפה המשתוללת בדירה סביר להניח שמכבי האש עשו שימוש בכמות גדולה של מים וגם אם חלק מהם התאדו בינתיים הרי שאי אפשר באמת לנקות את הדירה אם לא מטפלים בנושא המים. אנו בבוסט קלין נדאג לייבש את המים בדירה כדי לאפשר לצוות להתמקד בשיקום ובניקיון.

ניקיון הפיח

הפיח עשוי להשאיר כתמים שחורים קשים במיוחד גם על הקירות, גם על הרצפה, גם על התקרה ואפילו על רהיטים שונים. נעשה שימוש בשיטות ניקיון בתים פרטיים לאחר שריפה כדי לנקות ולהיפתר מהפיח, לשקם את הדירה ולהשאיר אחרינו סביבה נקייה ומשוקפת כאילו מעולם לא הייתה שם שריפה.

ניקוי שטיחים

במידה והשטיחים ניזוקו בגלל השריפה נבדוק אם יש אפשרות לשקם אותם ולא לזרוק אותם ולהחליף בחדשים. במידה ואלה ניתנים לשיקום נצטרך לדאוג לניקיון יסודי והסרת המים, הלכלוך והריח מהשטיחים באמצעות ניקוי מיוחד בקיטור.

ניקוי החלונות, המסילות והתריסים

גם החלונות עשויים לספוג פיח, עשן, אבק ואת ריח השריפה ולכן חשוב מאוד להוציא את החלונות והתריסים, לנקות אותם היטב, כולל רשתות אם יש כאלה ולדאוג לניקיון היסודי והמקצועי ביותר שיחזיר אותם כחדשים למקומם.

ניקיון דלתות ומשקופים

במסגרת שירותי הניקיון נדאג גם להעביר סמרטוט לח על הדלתות והמשקופים ולנקות אותם בצורה הטובה ביותר.

פוליש

מבין שירותי ניקיון דירות החשובים ביותר, במיוחד לדירה שעברה שריפה, הוא שירותי ניקיון הפוליש. באמצעות מכונה ייעודית עושים ניקיון והברקה לרצפה. הפעולה תשקם את הרצפה ותעניק מראה נקי, מבריק ומבושם.

צביעת קירות

הצוות המקצועי שלנו בבוסט קלין ידאג גם לצבוע את קירות הבית שנפגעו כחלק משירות הניקיון והשיקום הנדרשים, כך שאתם תוכלו להיכנס לבית נקי ונעים יותר.

מאילו טעויות כדאי להיזהר בהזמנת שירות לדירה לאחר שריפה?

  • שימוש בחומרים מסוכנים – מומלץ שלא לנסות לנקות את הדירה בעצמכם, לפחות לא לעשות שימוש בחומרי ניקיון מסוכנים לצורך כך. ישנם חומרי ניקיון שאם לא יודעים איך לעבוד אתם ומתי עשויים לפגוע קשות בבריאות המשתמשים ואפילו לא בטוח שיספקו תוצאות בשטח. כמו כן ערבוב של חומרים מסוימים עשוי גם כן להיות מסוכן מאוד. 
  • הזמנת חברת ניקיון שאיננה מתאימה לכם – חברת ניקיון לא מקצועית או כזו שלא באמת מספקת שירותי ניקיון דירות לאחר שריפה אלא רק שירותי ניקיון רגילים, שבמקרה הוזמנו לאחר השריפה, לא יפתרו לכם את הבעיה. כאמור בניקיון דירות שעברו שריפה צריך גם לשקם את הריצוף, הקירות, התקרה וכו'. ולכן חשוב שהחברה תדע מה לעשות ויהיו לה את אנשי המקצוע המתאימים לכך. 
  • אל תתפשרו על איכות הניקיון – אם אתם רואים שעובדי חברת הניקיון מחפפים בעבודתם צרו קשר מידית עם חברת הניקיון והסבירו את עמדתכם. אתם משלמים בעבור שירות ניקיון מקצועי ומקיף שישאיר לכם את הדירה כחדשה. 
למה לבחור בנו?
כל הסיבות לבחירה מנצחת!
שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

שאלות ותשובות ניקיון

שאלות ותשובות על ניקיון דירה לאחר שריפה

כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן!

ניקיון דירה לאחר שריפה היא צעד חכם, כלכלי ובעיקר משנה חיים, אך יחד איתו באות המון שאלות. הרבה מהשאלות הן על ניקיון דירה ורוב השאלות חוזרות על עצמן. לכן הכנו עבורכם סט של שאלות ותשובות שאנחנו שומעים על בסיסי יומיומי בתחום. 

לאחר השריפה חשוב לפנות אל חברת ניקיון מקצועית שתבצע את עבודת הניקיון, השחזור והשיפוץ של הדירה, כולל חיטוי המקום.

הפיח מצטבר על הריצוף, הקירות והתקרה ומלבד השיקום והשיפוץ של אלה צריך גם להיפתר מהריח הקשה שמשאיר עמו הפיח ולצורך כך יש לנו חומרי ניקיון ושיטות ניקיון ייחודיים לביצוע העבודה.

דירה שעברה שריפה תצריך שירותי ניקיון סיזיפיים בכל חלקי הבית, החל מהריהוט ומכשירי החשמל ועד לתקרה, הקירות והריצוף. לעתים יש צורך בהחלפת הריצוף או אריחי חיפוי בקירות וכמובן שיש לשפץ ולצבוע את הקירות.

אנו בבוסט קלין מספקים את כל השירותים הנדרשים לניקיון ושיפוץ הדירה לאחר השריפה. צרו קשר לפרטים נוספים. 

הקראת תוכן לכבדי ראייה
5/5 - (35 votes)