מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

ניקיון פיח מקירות

חוויה של שריפה בדירה ופיח בקירות יכולה להיות אירוע הרסני ומכריע. תהליך הניקוי ושיקום הבית לאחר שריפה יכול להיות מאתגר בשל הנזק שנגרם על ידי פיח, מים ועשן. לכן ברור מדוע משימה כמו ניקיון דירות לאחר שריפה וניקיון פיח מקירות הינה מאתגרת ביותר. האתגר כאן כולל מספר רבדים שונים. ראשית, דירה שנשרפה היא דירה שיש בה לרוב מראות קשים. שנית, הניקיון של דירה כזאת דורש ידע, מומחיות וגם ציוד מתאים. לכן, אם זה קרה גם לכם, כדאי שתדעו: שירותי ניקיון דירות לאחר שריפה הם הפתרון הנכון. 

האתגרים של ניקוי דירה עם פיח לאחר שריפה

ניקוי פיח מקירות ומשטחים אחרים לאחר שריפה הוא משימה קשה בשל האופי העקשן של הפיח והנזק הפוטנציאלי שנגרם ממאמצי כיבוי האש. פיח יכול להשאיר כתמים שחורים על קירות, מרצפות, תקרות ורהיטים, בעוד שנזקי מים עלולים להוביל לצמיחת עובש ובעיות מבניות. בנוסף, הריח העיקש של העשן יכול להיות קשה להסרה. אתגרים אלה דורשים ציוד מיוחד, טכניקות ניקוי ומומחיות כדי לשקם ביעילות את הדירה למצבה לפני השריפה. לכן ברור מדוע שירותי ניקיון דירות שעברו שריפה הינם בעלי חשיבות רבה. 

ליטוש מרצפות בדירה עם פיח 

לאחר שריפה חשוב גם לטפל בכל נזק שנגרם לרצפת הדירה. לבעלי רצפות שיש, שירותי פוליש לרצפת שיש יכולים לעזור לשחזר את היופי והברק של המשטח, ולהסיר כל כתם או נזק שנגרם על ידי האש. ליטוש רצפת שיש יכול גם לעזור להיפטר מכל ריח עשן עיקש. בעזרת פוליש לרצפת שיש הרצפה יכולה להיראות אפילו עוד יותר טוב מאשר לפני השריפה. כפי שכולנו יודעים, כאשר המרצפות בבית נראות מבריקות, הבית כולו נראה חדש ויפה יותר. לכן אין ספק שאם אתם כבר מזמינים שירות של ניקיון פיח מהקירות ומהדירה כולה, כדאי לקחת בחשבון גם את האפשרות של פוליש לרצפת השיש שלכם. 

מדוע פוליש לרצפה זו עבודה שכדאי להשאיר למומחים? 

בין אם יש לכם בדירתכם שנשרפה רצפת שיש ובין אם יש לכם רצפה אחרת, טבעי שתחשבו על עבודה שתוכלו לעשות בעצמכם. רבים מאיתנו כן רוצים להיכנס לדירה אחרי הנזק שנגרם לה כדי לנסות ולשקם אותה בעצמנו. יחד עם זאת, חשוב להבין: עבודת פוליש ווקס לרצפה זו עבודה שבהחלט כדאי להשאיר למומחים, ובמיוחד אחרי שריפה. מדובר על עבודה שלא כדאי לעשות בצורה חובבנית אם רוצים להגיע לתוצאה טובה. אם אתם רוצים להיכנס לדירה שלכם, אחרי שיוסר ממנה הפיח מהקירות ולאהוב את מה שאתם רואים, אין כאן מקום לפשרות. ממש כפי שצריך ציוד וידע מקצועי כדי להסיר פיח מהקירות, כך קורה גם לגבי חידוש הרצפה. לכן כדאי להזמין שירותי פוליש ווקס לרצפה, ויפה שעה אחת קודם. מחפשים צוות של מומחים לחידוש הדירה שלכם אחרי השריפה? אצלנו בחברת בוסט קלין תמצאו את השילוב הנדיר בין מקצועיות, אמינות ומחירים ללא תחרות. 

אנא דרגו את המידע
ניקיון פיח מקירות
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים