מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

עוזרת בית או חברת ניקיון מקצועית?

שמירה על הניקיון של הבית והחלל הפרטי שלנו הינה חיונית לשמירה הבריאות ואורח חיים נעים בקרב התא המשפחתי. בסופו של יום אנשים רבים לא אוהבים לנקות את הבית אך מכירים בחשיבות של שמירה על בית נקי, אסתטי ומסודר. לכן, הם שוכרים אנשי מקצוע שיבצעו את עבודת הניקיון עבורם. את מחפשים בגוגל "ניקיון דירות" באזור שלהם ומחפשים את אנשי המקצוע המתאימים להם ביותר. בכתבה זו נסקור את 2 האפשרויות העיקריות: עוזרת בית או חברת ניקיון. אז בואו נבחן את הפרמטרים העיקריים בנושא זה.

#1 – תנאים סוציאליים ואופן העסקה:

כאשר מדובר על חברת ניקיון אינכם מנהלים יחסי העסקה פרטיים מול העוזרת שלכם הדורשים מכם גם לטפל בתלוש שכר, בתנאים הסוציאליים השונים ובכל החוקים ודיני העבודה הקשורים ליחסי עובד מעביד. כמובן שניתן לזכור עוזרת בית דרך חברת ניקיון או סוכנות ולהתנהל מול בית עסק כדי לחסוך התעסקות עם נושא זה. במקרה כזה ההתנהלות תהיה בין אדם פרטי/לקוח לבין בית העסק השולח עובד/נציג מטעמו לנקות את הדירה שלכם.

#2 – עלויות:

בהמשך לפסקה הקודמת, חברת ניקיון תעלה לכם יותר בדרך כלל מאשר עוזרת בית פרטי. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למגוון פרמטרים כמו אופי השירות הנדרש, שירותי ניקיון מיוחדים, תדירות הניקיון, זמן עבודה בכל הגעה ועוד. אך בסופו של יום, זה רק טבעי שכאשר מעורב צד נוסף (חברת הניקיון) המעסיק את עובד/ת הניקיון שיגיעו אליכם בסופו של דבר, הרי שיש גוף נוסף שצריך להרוויח. בשכלול שלכם ייתכן וזה יחסוך לכם בעלויות בנוסף להתעסקות עם ההיבטים הסוציאליים.

#3 – היקף השירותים:

אתם רוצים לוודא שחברת הניקיון או העוזר יכולים לספק לכם את שירות הניקיון הנדרש לכם. כאשר מדובר על ניקיון בתים פרטיים מדובר על שירות סטנדרטי שכולל כמה פעולות ניקיון שגם עוזרת בית יכולה לבצע וכמובן גם חברת הניקיון. אולם מה קורה במידה ומדובר על שירותי ניקיון מיוחדים כמו פוליש לרצפה למשל? במקרה כזה תצטרכו ככל הנראה שירות של חברת ניקיון מקצועית עם המכשור הנדרש והיכולת להתאים את סוג השירות לסוג המרצפות שלכם בבית.

#4 – ביטוחים:

כאשר תזמינו את שירותיה של חברת הניקיון הביטוח ייעשה מטעם החברה המעסיקה את עובדי הניקיון המגיעים אליכם, בין אם מדובר על ניקיון דירה שכורה או כל שירות ניקיון אחר. במידה ואתם תעסיקו בעצמכם עוזרת בית ייתכן מאוד ותצטרכו לעשות את הביטוחים בעצמכם כדי להימנע מתביעות מצד העובד במקרה של פציעה במקום העבודה.

לסיכום; שירותי ניקיון חיוניים בכל בית, משרד או בית עסק. כאשר מדובר בבית הפרטי שלכם אתם רוצים לוודא שמי שמבצע את העבודה עושה זאת על הצד הטוב ביותר ויודע להתאים את שירותי הניקיון לצרכים שלכם. כאן נכנסת ההתלבטות האם עוזרת בית יכולה לספק לכם את השירות הנדרש והאם אתם רוצים להעסיק עוזרת בתנאי מעסיק או לשכור שירות של חברת ניקיון שבו החברה אחראית על התנאים הסוציאליים והביטוח של העובדים.

אנא דרגו את המידע
עוזרת בית או חברת ניקיון
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים