מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

פוליש לבית לאחר צביעה

אין כמו להיכנס לדירה לאחר שיפוץ כאשר הרצפה שלה בוהקת ללא רבב. פוליש של הרצפה מחייה את החלל, מוסיף הרגשה של ניקיון ורעננות. לאחר שיפוץ וצביעת דירה נזמין בדרך כלל חברת ניקיון שתנקה את הדירה מאבק ופסולת שיפוץ, אבל חשוב לא לשכוח כי פוליש הוא גם חלק מהשירות שלא צריך לוותר עליו. 

עד כמה פוליש לרצפה הוא הכרחי?

טאטוא וניגוב אינן השיטות היחידות לניקוי רצפות. אלה הם תהליכי ניקיון חשובים, אבל הם לא יעשו הרבה מעבר לניקוי הרצפה שלכם מפסולת מעל פני השטח. פוליש לרצפות מנקה ומשקם את הריצוף, בין אם זה אריחים, פרקט או כל חומר אחר. בנוסף לכך שהמרצפות שלכם ייראו טוב יותר ויהיו חלקות יותר, זה יעזור להגן עליהן מפני נזק. בעזרת ניקיון דירות לאחר שיפוץ המרצפות שלכם ישמרו על הברק והעמידות שלהן, גם אם הן יתלכלכו מצבע או חומרי בנייה אחרים.

איך עושים ליטוש רצפה בקלות?

מכונות שתוכננו במיוחד עבור ליטוש רצפות יכולות לבצע עבודה מהירה של כל משטח, בין אם זה עץ או בטון. חברת בוסט קלין מתמחה בכל סוגי הניקיון של דירות לאחר שיפוץ, ומעניקה את שירותי הפוליש הטובים ביותר, תוך התאמת המכונה והחומרים שיתאימו ספציפית לסוג הרצפה שלכם. אם הרצפה שלכם לא נראית במיטבה, ייתכן שהגיע הזמן להשקיע בפוליש לרצפה. פוליש לרצפה שמתבצע על ידי טובי המומחים בתחום יבטיח את התוצאות הטובות ביותר תוך הגנה על הרצפות שלכם מפני נזק.

למה כדאי לעשות פוליש עבור הרצפה שלכם?

מספר היתרונות של פוליש אחרי שיפוץ:

  • פוליש לרצפה משפר את מראה המרצפות שלכם על ידי החזרת הברק שלהן והסרת שריטות וסימני שפשוף, כך שהן נראות כמו חדשות.
  • רצפה יכולה להחזיק מעמד זמן רב יותר לאחר פוליש מכיוון שהם יוצרים שכבת הגנה על גבי הרצפה, המגינה עליה מפני הנזקים שנעליים, רהיטים וחפצים יומיומיים אחרים עלולים לגרום.
  • הפוליש מותיר ציפוי מגן שהופך את הרצפה ליותר עמידה בפני כתמים, מקל על הניקוי של נוזלים ומונע חדירת נוזלים והשארת כתמים קבועים.
  • המשטח החלק והאטום של רצפה מלוטשת מקל על טאטוא או שאיבת אבק, והוא גם הופך את הניקוי והתחזוקה של הרצפה לפשוטה.
  • על ידי הארכת חיי הרצפה שלכם והפחתת תדירות התיקונים או החלפת אריחים יקרים, שיטת תחזוקת הרצפות הזו היא פרקטית וחסכונית כאחד.
  • פוליש יכול להפחית את הסבירות להחלקות ונפילות שעלולות להתרחש בחלק מסוגי הריצוף, מה שמגביר את הבטיחות.

רצפות שעברו פוליש נראות טוב יותר, מחזיקות מעמד זמן רב יותר, דורשות פחות תחזוקה וקלות יותר לניקוי יום יומי. אם אכפת לכם מאורך החיים והפרקטיות של הרצפה שלכם, זו השקעה שאסור לכם לוותר עליה, במיוחד אחרי שהשקעתם כל כך בשיפוץ בדירתכם.

אנא דרגו את המידע
פוליש לבית לאחר צביעה
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים