מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

פוליש ללובי בבניין

אם הבניין שלכם לא נראה טוב בגלל רצפות הלובי שנשחקו, חשוב שתדעו שכיום בכדי להעניק מראה טוב יותר לבניין ולהשיב למרצפות את המראה המבריק ההתחלתי שלהן, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור בחברה המציעה שירותי פוליש ללובי בבניין. ליטוש מרצפות הוא תהליך חיוני לצורך שמירה על אורך חיים ואסתטיקה של הרצפות שלכם. הליטוש לא רק משפר את הברק והמראה של הרצפה אלא גם מסייע בהגנה על רצפה מפני בלאי. חשוב לדעת כי במהלך הזמן רצפות עלולות להפוך לשחוקות, שרוטות ועוד וזאת בשל העובדה שיש עליהן תנועה רבה מדי יום ביומו. הליטוש מסיר את הפגמים שנוצרו על המרצפות והופך את המשטח לחלק ומבריק.

למה כדאי לבצע פוליש ללובי בבניין?

כאמור, הלובי בבנייני מגורים לא פעם יראה פחות טוב בשל מרצפות שאיבדו מהברק שלהן, מהזוהר ומהמראה הראשוני. בשל העובדה שמדי יום עוברים בלובי ודורכים על הרצפה לא מעט אנשים, הרי שהמרצפות ישחקו באופן כזה או אחר במהלך הזמן והדבר ישפיע על מראה הלובי כולו. תהליך ליטוש מרצפות ללובי בבניין מציע מראה חדש, נקי ומבריק למרצפות השחוקות, וזאת מבלי שיהיה צורך לבזבז זמן וכסף על החלפת המרצפות לגמרי.

המרצפות המלוטשות יראו הרבה יותר טוב וגם יהיו קלות יותר לניקוי ותחזוקה שכן, תהליך פוליש יאטום את פני השטח וימנע מלכלוך וכתמים לחדור לעומק, כך הניקוי השוטף יהיה יעיל ויחסוך לא מעט זמן. מעבר לכך, מרצפות מלוטשות יכולות לשפר את האווירה בבניין באופן כללי ולהעניק לכל דייר בו את ההרגשה הנעימה ביותר כאשר הוא נכנס לבניין.

אם מדובר על בניין שעבר שיפוץ, אין ספק כי תהליך ליטוש רצפות חשוב במיוחד שכן, פעולות שיפוץ שונות עלולות להותיר את הרצפה מכוסה בפסולת ובאבק. ליטוש לאחר שיפוץ למעשה מבטיח שכל השאריות יתנקו בצורה יסודית ויחזירו את הרצפה למצב המקורי שלה.

מי מציע שירות פוליש למרצפות ובאיזה מקרים הוא רלוונטי?

מי שמציע שירות פוליש לרצפות הן חברות ניקיון מקצועיות כמו בוסט קלין, בה אנו מספקים שירותי פוליש מיוחדים ללקוחותינו. לחברת הניקיון יש תפקיד מכריע בשמירה על ניקיון ואסתטיקה של המבנה. בכל הנוגע לפוליש לרצפות, אנשי המקצוע מביאים את המומחיות שלהם ואת הציוד המתאים לביצוע הפוליש המדובר כאשר המטרה היא להשיג את התוצאות הטובות ביותר בסופו.  אנשי המקצוע יבדקו מהו סוג הריצוף הקיים בלובי ובהתאם לכך יתאימו את שיטת הפוליש הרלוונטית. לא משנה אם מדובר על אריחי שיש, עץ או כל סוג אחר, חברת ניקיון בוסט קלין תהיה הפתרון הטוב ביותר לליטוש יעיל ואיכותי של המרצפות.

חשוב לדעת כי תהליך פוליש רלוונטי עבור מגוון מקרים שונים. בין אם מדובר על ניקיון דירות לאחר שיפוץ הדורש בין היתר תהליך פוליש לצורך הסרת אבק, פסולת ושירי בנייה, בין אם מדובר על מרצפות דירה ישנה שכבר לא נראות טוב ובין אם מדובר על פוליש לצורך שיפור מראה המרצפות של בניין או כל מבנה אחר. 

כיצד מתבצע תהליך פוליש למרצפות?

חברתנו תשתמש בכלים מתקדמים וכן במוצרי ניקיון ייעודיים בכדי לבצע תהליך ליטוש מרצפות. השלבים בליטוש מרצפות לרוב יהיו:

בשלב הראשון יהיה צורך לבצע הכנה של המרצפות וכן לנקות אותן באופן יסודי. יש לנקות את כל הרהיטים והחפצים מהאזור על מנת לקבל את מרחב העבודה הנדרש פנוי ובכדי שתהיה אפשרות לגשת לכל חלק וחלק ברצפה. לאחר מכן, יש לנקות את הרצפה ממאבק, לכלוך או פסולת, כאשר לרוב הפעולה המדוברת תתבצע באמצעות שואב אבק או סמרטוט יבש. עבור כתמים עקשניים או שאריות דביקות ייתכן שיהיה צורך לעבור בסמרטוט לח שיש בו תמיסת ניקוי עדינה. השלב המדובר הוא קריטי מכיוון שכל לכלוך שנותר על הרצפה עלולה לשרוט אותה בתהליך הליטוש והדבר יפגע בתוצאה הסופית.

השלב הבא הוא שלב הליטוש עצמו. לאחר שהרצפה תהיה נקייה ומוכנה לתהליך, יהיה אפשר להתחיל בתהליך הליטוש. התהליך המדובר יהיה כרות בשימוש במכונת פוליש לרצפה שכוללת רפידות מסתובבות שמטרתן היא להבריק את משטח הרצפה. סוג הרפידה וחומר הליטוש הנבחרים יהיו תלויים בסוג המרצפות. חשוב להתחיל לעבור עם המכונה על הרצפה מקצה אחד של המרצפה ולעבוד בצורה שיטתית עד שמכסים את הרצפה כולה. המכונה זזה בתנועה של קדימה ואחורה כאשר המטרה היא להבטיח כיסוי אחיד לרצפה וזאת בהתאם למצבה. ייתכן שיהיה צורך לעבור עם המכונה על הרצפה כמה פעמים על מנת להשיג את הברק הרצוי. במהלך השלב המדובר יש לפעול בהתאם להוראות היצרן של המכונה והן עבור כל מוצרי הליטוש שמשתמשים בהם וזאת בכדי למנוע נזק לרצפה. 

שלב סופי

לאחר הליטוש הראשוני של הפוליש ללובי בבניין ייתכן שיהיה צורך בנגיעות אחרונות בכדי להבטיח ברק מושלם. לעיתים ימרחו על הרצפה שכבת סילר בגימור מט או מבריק כאשר המטרה היא להעניק לרצפה הגנה איכותית מפני בלאי טבעי וכן בכדי ליצור מראה מבריק ומושלם. לאחר שמסיימים את הליטוש, חשוב לאפשר לרצפה להתייבש ולהתייצב בצורה ראויה, כאשר משמעות הדבר היא למנוע תנועה רגלית באזור במשך כמה שעות.

חשוב שתזכרו שתחזוקה נכונה היא הדרך לשמור על מראה הרצפה בלובי הבניין שלכם לאורך זמן ולכן, נקו את הרצפה באמצעות שאיבה או טאטוא באופן קבוע, כאשר המטרה תהיה למנוע הצטברות של לכלוך ושריטות על פני השטח. יחד עם זאת, ייתכן שיהיה צורך בליטוש תקופתי בכדי לשמר את הברק של הרצפה.

אנא דרגו את המידע
פוליש ללובי בבניין
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים