מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

פוליש לפני מכירת נכס

כל אדם שמעוניין למכור את הנכס שלו יודע שהוא צריך לקבוע מחיר על הנכס שמצד אחד יאפשר לו להרוויח ומצד שני, שיהיה ריאלי בהתאם לסוג הנכס, המיקום שלו, מצב הנכס ועוד. אין ספק כי המצב של הנכס מבחינה ויזואלית, משפיע מאוד על המחיר שבו אפשר להציע אותו למכירה. כלומר, נכס שנראה טוב, משופץ, עם מרצפות נקיות, מעוצב ועוד, יהיה שווה יותר מנכס הדומה לו מבחינת גודל ומיקום, אך שונה מבחינת עיצוב, ניקיון, תחזוקה ועוד. אחד הדברים שאתם יכולים לעשות לפני שאתם מציעים את הנכס שלכם למכירה בכדי להעלות את הערך הכספי שלו הוא: פוליש לרצפה לפני מכירת נכס.

אנשים רבים המגיעים לבחון נכס המוצע למכירה, יבחנו קודם כל את המרצפות. מרצפות לא מספיק נקיות או מתוחזקות, פוגעות מאוד במראה הכולל של הנכס ובהתאם לכך, ייתכן שהקונה לא ירצה לרכוש את הנכס או שפשוט ידרוש מכם להוריד את המחיר בשל המרצפות והמראה הכולל שלו. לכן, אין ספק שכדאי לבצע תהליך פוליש לרצפה לפני שמציעים את הנכס למכירה.

פוליש לרצפה לפני מכירת נכס – במה מדובר?

פוליש לרצפה הוא למעשה שיטת ניקיון יעילה ואיכותית שמטרתה היא להשיב למרצפות את המראה הנקי והמבריק ההתחלתי שלהן. כל אדם יודע שהמרצפות בביתו נתונות מדי יום ביומו לתנועה רבה של דיירי הבית ולכן, אין ספק שלאחר פרק זמן כלשהו הן ישחקו והמראה שלהן מטבע הדברים יהיה פחות טוב. מכיוון שהמרצפות משפיעות על מראה הנכס כולו, כדאי שלא להציע את הנכס למכירה לפני שמבצעים תהליך פוליש למרצפות המוצע על ידי חברת ניקיון מקצועית ואמינה.

פוליש לרצפה הוא תהליך שמלטש את המרצפות ומבריק אותם ומעבר לכך, הוא מספק את ההגנה הטובה ביותר מפני שריטות, לכלוך, כתמים ועוד נזקים שונים. הוא יגרום לרצפה בנכס שלכם להראות הכי טוב שאפשר וכמובן, שכל אדם שיכנס לבחון את הנכס בכדי לבדוק האם הוא אכן מעוניין לרכוש אותו, יתרשם מאוד קודם כל ממראה המרצפות המבריק. אפשר להגיד שמדובר על תהליך שיכול לסייע לכם להעלות את ערך הנכס שלכם ולדרוש עליו מחיר גבוה יותר מכפי שתוכלו לדרוש אם המרצפות לא היו עוברות פוליש.

בכדי שהתהליך יתבצע בצורה הטובה ביותר, יש לבחור חברת ניקיון אמינה ומקצועית, אשר מציעה שירותי פוליש בהתאמה לכל סוג רצפה וברמה גבוהה. ישנן חברות המציעות כיום פוליש אחרי שיפוץ דירה, כך שגם אם שיפצתם את הנכס שלכם לפני מכירה ואתם רוצים לדאוג שהמרצפות יראו טוב כי הן נפגעו במהלך השיפוץ, אתם לא חייבים להחליף אותן בחדשות אלא פשוט לבחור בחברה המציעה את השירות המדובר בצורה הטובה ביותר.

כיצד תהליך פוליש למרצפות יסייע לכם במכירת הבית?

כאמור, הרצפה היא הבסיס של ביתכם. היא משפיעה מאוד על הנראות הכללית של הבית, כאשר הבית יראה הרבה פחות טוב אם הרצפה תהיה ישנה, שרוטה, עם כתמים שאי אפשר להוריד ועוד. בכדי למשוך קונים פוטנציאלים לראות את הבית ובכדי לגרום להם להתלהב ממנו ואף לרכוש אותו במחיר שתקבעו מראש, אין ספק שכדאי לכם לבחור בחברה שתבצע עבורכם תהליך פוליש למרצפות בבית, עוד טרם אתם מציעים אותו למכירה. לאחר שתבצעו את הפוליש, תהיה לכם אפשרות לקבוע סכום ריאלי שיציע לכם גם רווח על הדירה. 

כיצד מתבצע פוליש לרצפה?

אם שיפצתם את הדירה שלכם לפני שאתם מציעים אותה למכירה, אתם בטח יודעים כי ניקיון דירות לאחר שיפוץ המוצע על ידי חברה מקצועית ואמינה הוא קריטי בכדי להבטיח שהדירה שלכם תראה הכי טוב שאפשר כאשר אתם מקבלים קונים פוטנציאלים בה. לכן, חשוב שתהליך הניקיון המדובר יכלול את כל מה שצריך בכדי שהבית יראה טוב וכמובן, חשוב שהוא יכלול בו גם שירות פוליש, במידה והמרצפות נפגעו כתוצאה מהשיפוץ או שהן איבדו מהיופי והברק שלהן.

חברה מקצועית כמו בוסט קלין המציעה שירותי פוליש לרצפות תציע לכם את סוג הפוליש המדויק לרצפה שלכם בהתאם לסוגה, תכין את הרצפה לקראת ביצוע הפוליש ותבצע אותו בצורה מקצועית ובאמצעות מכונת פוליש ייעודית. לאחר התהליך המדובר, הרצפה שלכם תהיה מרהיבה ביופייה והנכס שלכם יהיה מוכן לקראת קונים פוטנציאלים שיגיעו בכדי לבחון אותו ולהתעניין בו.

אנא דרגו את המידע
פוליש לפני מכירת נכס
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים