מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

שאלות תשובות

שאלות פופלריות

במה נוכל לעזור היום?

תחום ניקיון הדירות מסקרן את הישראלי, הסקרנות מעוררת לא מעט שאלות בעיקר על ההתנהלות היומיומית של חברות ניקיון. הכנו עבורכם מספר של שאלות נפוצות נפוצות, שיעזרו לסדר לכם את הראש בנוגע לתהליך ניקיון הדירה שלכם.

בוסט קלין מתמחה בשירותי ניקיון דירות לפני מעבר ואכלוס, ניקיון דירות חדשות מקבלו, ניקיון דירות לאחר שיפוץ, ניקיון לאחר שריפה, ניקיון בתי קרקע, שירותי פוליש ועוד.

כדאי להזמין את השירות לפני שבוע מהמועד המבוקש. מוקדם יותר זה יותר טוב ובכל מקרה כדאי לנסות ליצור עמנו קשר גם במועד קרוב יותר במידת הצורך. ברוב המקרים נהיה זמינים עבורכם בשמחה ובאהבה!

עלות של ניקיון דירה חדשה משתנה בהתאם לאופי העבודה הנדרשת בשטח, לרמת המורכבות שלה, גודל הדירה, סוג הניקיון הנדרש, האם יש צורך בשירותי פוליש ועוד. צרו קשר עם הצוות המקצועי שלנו לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית בהתאמה לצרכים שלכם.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ צריכה להיעשות בצורה סיזיפית ללא הקטנת ראש ועיגול פינות. שבבי אבנים, מסמרים, זכוכיות ודברים חדים נוספים עשויים להישאר על הרצפה, בין המסילות בחלונות ובמקומות נוספים. כמו כן תהיינה ככל הנראה הצטברות רבה של אבק על הרצפה, הקירות והכלים הסניטריים. נוסיף את כתמי השמן והצבע האופניים לסיום השיפוץ ותקבלו מתכון להזמנת חברת ניקיון במיידי. בוסט קלין תדאג לכם לראש שקט בכל אלה ועוד.

זה תלוי ברמת המורכבות של השירות במקום. בדרך כלל כאשר מדובר בניקיון סטנדרטי מספיק לשלוח תמונות של הדירה בוואטסאפ ולפרט אודות גודל הדירה והתכולה שלה כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת.

לפני הזמנת שירותי הניקיון מומלץ לבדוק עם חברת הניקיון את הזמינות ביום הנדרש לכם. כמו כן כדאי יהיה לסכם זאת מול חברת הניקיון בוואטסאפ, בכתב, לכל הפחות, כדי שיהיה תיעוד למועד השירות שהזמנתם. כמו כן חשוב לאפיין היטב לחברת הניקיון באיזה סוג ניקיון מדובר, רמת המורכבות הפוטנציאלית וכו'. כדאי גם לרשום בוואטסאפ את המחיר שסוכם אודות האפיון של השירות הנדרש במקום.

כמות העובדים תלויה ברמת המורכבות של השירות הנדרש וגודל הדירה כמובן. בעוד ניקיון דירה רגילה עשוי להצריך עובד אחד בלבד, ישנם בתים ושירותי ניקיון המצריכים כמה עובדים ולעתים גם מכונת פוליש ועוד.

שירותי הניקיון עשויים להשתנות בין שירות אחד לאחר ובין לקוח אחד לאחר לפיו צרכים. על כן גם המחיר של השירות עשוי להשתנות בהתאם. בין הפרמטרים העשויים להשפיע על מחיר הניקיון הם רמת המורכבות וסוג השירות הנדרשים, כמות כוח אדם הנדרשת, האם יש צורך במכונת פוליש או מכשור מיוחד אחר עבור העבודה, מה מפרט העבודה הנדרש במקום, האם מדובר בניקיון לדירה חדשה או שיש צורך לעבוד עם ריהוט ותכולה בדירה או להזיז ריהוט. כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית אנא צרו קשר עם הצוות המקצועי שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם.

לאחר שיפוץ דירה עשויים להישאר בה כתמי צבע או שמן, שבבים ואבק מהעבודה ועוד. על כן, לפני הכנסת התכולה לדירה – זהו הזמן הטוב ביותר להזמין את חברת הניקיון לבצע ניקיון כולל לדירה.

מחיר הניקיון משתנה בהתאם לסוג העבודה הנדרשת בשטח וגודל הנכס שצריך לנקות.

לכל חברה יכולים להיות הסדרי תשלום שונים. בהתאם לסוג השירות שאתם צריכים לעתים תצטרכו לשלם מראש על הראש, לעתים לאחר השירות. במידה ותצטרכו לשלם מראש, דאגו להסכם חתום מסודר.

אנא דרגו את המידע