מבצע - 10 אחוז הנחה למגיעים מהאתר!
לוגו בוסט קלין

שירותי ניקיון דירות חדשות

הרבה פעמים הזמן שמחכים עד שדירה חדשה מקבלן מוכנה ואפשר להיכנס לגור בה נמשך מעבר למתוכנן. יש לזה מגוון רחב של סיבות אך בכל מקרה אין ספק שהרגע שבו כבר נכנסים לדירה ומתחילים לגור בה הוא רגע מרגש שכולל אנחת רווחה גדולה. אמנם, גם כאשר מקבלים את ההודעה שהדירה מוכנה ואפשר לגור בה, עדיין יש משהו חשוב מאוד שצריך לעשות לפני שנכנסים – לנקות אותה. במיוחד כאשר מדובר על דירה חדשה לאחר בנייה שהיא בדרך כלל מלוכלכת מאוד, צריך להזמין חברת ניקיון מקצועית אשר תדאג לנקות אותה בעזרת מכשור מקצועי וחומרי ניקיון איכותיים שינקו כל לכלוך.

למה צריך חברת ניקיון כדי לנקות דירות חדשות?

במהלך הבנייה משתמשים עם חומרי בנייה שגורמים כמעט תמיד ללכלוך קשה שכמעט בלתי אפשרי לנקות אותו לבד. במקרים כאלה הכתובת שאליה צריך לפנות היא חברה מקצועית המתמחה בביצוע ניקיון דירות חדשות, אשר לה מכשור מתקדם, חומרי ניקיון איכותיים וכמובן ידע מקצועי וניסיון בניקיון של דירות מלוכלכות במיוחד. הרבה פעמים קוראים לחברות ניקיון גם עבור ניקיון בתים פרטיים גדולים או ניקיון של דירות אחרי שיפוץ, אשר הניקיון שלהם ללא מכשור מיוחד יכול להיות מייגע על בלתי אפשרי.

כמה זמן לוקח לנקות דירה חדשה מקבלן?

כפי שאתם בוודאי מבינים, ניקיון של דירה חדשה או ניקיון של דירה לאחר שיפוץ זו עבודה מתישה שלוקחת זמן. כאשר מדובר על דירה מלוכלכת במיוחד העבודה יכולה לקחת לא מעט שעות, אשר במהלכן צוות מקצועי משתמש עם מיטב המכשירים והחומרים כדי להפוך את הדירה לנקייה ונוצצת. כמובן שאם הדירה לא מאוד מלוכלכת אפשר לסיים את העבודה בתוך זמן קצר, והכול תלוי במצב הדירה. גם את המחיר הסופי של העבודה אפשר לתת רק לאחר שצוות הניקיון מגיע לדירה, רואה את מצבה, ומעריך כמה עבודה נדרשת כדי לנקות אותה בצורה יסודית.

אל מי כדאי לפנות עבור שירותי ניקיון דירות חדשות?

אם אתם מחפשים שירותי ניקיון דירות חדשות, אתם בטח שואלים את עצמכם אל מי כדאי לפנות בכדי שתהיו מרוצים מהעבודה. למעשה, הדבר החשוב ביותר שצריך לבדוק לפני שאתם בוחרים חברה מקצועית עבור שירותי ניקיון הוא שהחברה מבצעת עבודה מקצועית ויסודית. כל דבר אחר – ממכשור מתקדם ועד ניסיון לא שווה כלום אם העבודה לא מתבצעת בצורה מקצועית ויסודית כמו שצריך. אצלנו בחברת בוסט קלין הדבר שאנחנו שמים בראש סדר העדיפויות הוא ביצוע של עבודה מקצועית ויסודית ברמה הגבוהה ביותר. בין אם מדובר על ניקיון של דירה שכורה מלוכלכת או דירה חדשה מקבלן – נעשה הכול כדי שתכנסו אליה כאשר היא נקייה ומצוחצחת. אז אל תהססו! צרו עוד היום קשר אתנו ונשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם את השירות המקצועי והיעיל ביותר.

אנא דרגו את המידע
שירותי ניקיון דירות חדשות
רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים
תוכן עניינים
למה לבחור בנו?
אכפת לנו מהבית שלך, כאילו הוא שלנו.

בית הוא המקום הבטוח שלכם, אנחנו מבינים את זה. צוות העובדים המיומן שלנו פועל בחריצות, רגישות ומתייחס לעבודה במלוא הרצינות כדי שתקבלו את הבית שלכם הכי נקי שיש. ככה שאכפת, באמת.

שירות לפני הכול

אצלנו בבוסט קלין רואים קודם כל את הלקוח, וניתן את השירות הטוב ביותר כדי שאתם תצאו עם חיוך!

צוות עובדים מיומן

שנים של ניסיון, וצוות עובדים מנוסה שיטפלו בבית שלכם בצורה הטובה ביותר, כאילו זו הדירה שלהם!

מחירים נוחים

בזכות הזמינות, הפריסה הארצית וצוות העובדים הגדול, המחירים אצלנו נוחים במיוחד, תנסו ותראו!

רוצים דירה מבריקה?
השאירו פרטים ונחזור אלכים